Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Styczeń 2019

Dnia 20 kwietnia (piątek) o godz. 18.30 w Miejskiej Bibliotece Pedagogicznej odbyła się kolejna edycja Andersenady, czyli wieczornego spotkania z baśniami H. Ch. Andersena. W tym roku w ramach sieci współpracy szkół podstawowych zaproszenie do zabawy otrzymały dzieci z klasy II a. Spotkanie przebiegło w atmosferze zabawy, tańców, śmiechu, a także z nutką tajemniczości i strachu. Dzieci świetnie radziły sobie z przygotowanymi zadaniami i zagadkami związanymi z twórczością bajkopisarza. Najbardziej wyczekiwanym przez uczestników Andersenady punktem scenariusza, było wywoływanie ducha Andersena oraz podążanie z latarkami za jego śladami w podziemiach gmachu. Dzieci z ogromną odwagą przemierzały podziemne korytarze w nadziei na spotkanie tajemniczej zjawy. Niestety duch okazał się sprytniejszy i umknął niepostrzeżenie. Na pocieszenie zostawił uczestnikom zabawy dwa zadania, których rozwiązanie doprowadziło do tytułu baśni Andersena „Narzeczeni”. Tę mało znaną baśń o dwóch zabawkach: bączku i piłce pięknie przeczytał gość specjalny wieczoru, pomorska bajarka p. Anna Szranc. Po powrocie do wypożyczalni były jeszcze „wybuchowe” zagadki, które wywoływały salwy radości. Wieczór był pełen wrażeń i emocji, zdecydowanie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Maria Łuczyńska-Piwońska