Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Grudzień 2018

W listopadzie 2018 r. Mały Samorząd Uczniowski zorganizował  zbiórkę karmy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Słupsku. Celem akcji  była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku oraz kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt. Cieszymy się, że tak wielu uczniów naszej szkoły wzięło udział w naszej akcji i że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny. Zebraliśmy min. suchą karmę, puszki, koce, czyli rzeczy niezbędne w  schronisku. Jeszcze raz dziękujemy serdecznie Dzieciom i Rodzicom za wsparcie i tak liczny udział w zbiórce, oraz Pani Ewie Prądzyńskiej za pomoc w transporcie darów do schroniska.

Opiekunowie SU klas I-III