Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

 

Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I oraz oddziale „0”

w roku szkolnym 2019/2020

odbędzie się 05 czerwca 2019 r. godz. 17.00 w sali widowiskowej

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Maj 2019

   W listopadzie 2018 r. Mały Samorząd Uczniowski zorganizował  zbiórkę karmy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Słupsku. Celem akcji  była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku oraz kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt. Cieszymy się, że tak wielu uczniów naszej szkoły wzięło udział w naszej akcji i że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny. Zebraliśmy min. suchą karmę, puszki, koce, czyli rzeczy niezbędne w  schronisku. Jeszcze raz dziękujemy serdecznie Dzieciom i Rodzicom za wsparcie i tak liczny udział w zbiórce, oraz Pani Ewie Prądzyńskiej za pomoc w transporcie darów do schroniska.

Opiekunowie SU klas I-III