Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Kadra

pedagogiczna – 2018 –2019

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Styczeń 2020

31.05 - 01.06 klasy 5b i 5f wyjechały na 2-dniową wycieczkę do Torunia. 
Bogaty program sprawił, że nie było nawet chwili na nudę 😁 Zaczęliśmy od zwiedzania Rynku oraz murów obronnych, poznaliśmy historie krzywej wieży torunskiej. Był również czas na zakup pamiątek. Po południu zwiedziliśmy Planetarium oraz Bazę Marsa. Wieczorem po zakwaterowaniu czekała nas 2 godzinna zabawa w podchody na terenie Fortu IV. Było fantastycznie.
Następnego dnia pogoda również dopisała,  dzięki czemu mogliśmy podziwiać Jurajski Park Dinozaurów w Solcu Kujawskim. Seans w Kinie 5D okazał się strzałem w dziesiątkę! Na koniec czekało na nas ognisko i pieczenie kiełbasek oraz pyszne lody.
Marta Andrzejewska
Anna Świętochowska