Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
02 września 2019 roku
godz. 8.oo - klasy: IV,VII,VIII ( duża sala gimnastyczna)
godz.10.3o - klasy: V, VI ( duża sala gimnastyczna)
godz.11.oo - klasy: "0", II, III  ( duża sala gimnastyczna)
godz.11.3o - klasy: I  "Pasowanie na ucznia" ( sala widowiskowa)

---------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2018 –2019

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Wrzesień 2019

2 września w Zespole Szkół Sportowych w Słupsku odbyła się Miejska Inauguracja roku szkolnego 2019/2020, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz poczty sztandarowe szkół prowadzonych przez Miasto, dyrektorzy przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, włodarze Miasta, radni, dyrekcja Wydziału Edukacji, zaproszeni goście, m.in. Pani Danuta Wawrowska - Radna Sejmiku Województwa Pomorskiego i Sebastian Irzykowski - Radny Sejmiku Województwa Pomorskiego oraz Prezesi Klubów Sportowych i dyrektorzy jednostek organizacyjnych Miasta zaprzyjaźnionych z oświatą.
Przybyłych gości powitała Pani Jolanta Banaszkiewicz, dyrektor Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku. Następnie głos zabrała Pani Krystyna Danielecka-Wojewódzka, Prezydentka Miasta Słupska, która podziękowała wszystkim pracownikom oświaty, uczniom oraz rodzicom za miniony rok oraz złożyła życzenia na rozpoczynający się rok szkolny.
Jednocześnie Pani Prezydent wprowadziła najmłodszych w szeregi uczniów Zespołu Szkół Sportowych poprzez uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Sportowej Szkoły Podstawowej.
Inaugurację uświetniły występy taneczno-muzyczne uczniów Zespołu Szkół Sportowych.
                                                                                                   Edyta Grabusińska