Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Kadra

pedagogiczna – 2018 –2019

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Grudzień 2019

            16 listopada członkowie Szkolnego Koła PTTK wzięli udział w rajdzie pieszym zorganizowanym na terenie Lasku Północnego w Słupsku. Rajd odbył się wieczorem, więc uczestnicy oświetlali szlak latarkami i czołówkami. W połowie trasy zostało zorganizowane ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz rozstrzygnięto konkursy: "Świetlik" - na najbardziej święcące przebranie oraz na najpiękniejszy lampion. Wszyscy bawili się świetnie, pomimo wszechogarniającej ciemności :)