pedagogiczna – 2018 –2019

Synergia logo

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Styczeń 2020

Koncert Kolęd w Słupskim Szpitalu

20 osobowy amatorski chór z naszej szkoły dał przepiękny koncert kolęd, pacjentom ze Słupskiego Szpitala.
Chór przygotował wiele kolęd i pastorałek m.in Cicha Noc, Przybiezeli do Betlejem, Pastuszek, Zasypia Świat, Wigilia, Gdy na Niebie Pierwsza Gwiazdka, Lulajze Jezuniu. Kolędom towarzyszyły dźwięki skrzypiec i gitary. Wzruszeniom nie było końca. Na koniec występu, przyszedł do dzieci Św. Mikołaj, który rozdał wszystkim piękne prezenty. Dziękujemy p. Oddziałowej Małgorzacie Laskus za tak wspaniałe i ciepłe przyjęcie.
Chór wystąpił w składzie:
Julia Kościewicz
Lena Piechulska
Karolina Borowa
Jakub Tyszkiewicz
Zosia Andrzejewska
Iga Półtorak
Misza Szcześniak
Weronika Włoch
Wiktoria Brzyk
Piotr Kayser
Maciej Jamróz
Weronika Rydzewska
Nikola Wypijewska
Julia Kublik
Lena Łuczak
Joanna Lugowski
Natalia Gaweł
Aleksander Szymenderski
Krystian Słowik
Jeszcze raz serdecznie dziękuję tak wspaniałej młodzieży za wspaniałe chwile i cudowny występ.
Marta Andrzejewska