Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Kadra

pedagogiczna – 2018 –2019

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Styczeń 2020

Wigilia w klasie 5f

20 grudnia odbyła się w naszej klasie Wigilia klasowa. W klasie 5f było świątecznie i smacznie. Pachniało pomarańczami, goździkami i piernikami. Przy dźwiękach kolęd snuły się życzenia, a z twarzy nie schodziły uśmiechy. W świąteczny nastrój wszystkich uczniów wprowadziło wspólne śpiewanie kolęd – karaoke. Uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności śpiewając polskie kolędy. Wszystkim uczniom i rodzicom dziękujemy za pomoc przy organizacji tego wyjątkowego spotkania. Wesołych Świąt!!!

Beata Moćko  / Edyta Grabusińska

Wigilia w klasie 6b

Również 20 grudnia swoją wigilię miała klasa 6b. Wszyscy odświętnie ubrani, w miłej i świątecznej atmosferze obejrzeliśmy szkolne jasełka, które bardzo nam się podobały!! Następnie podzieliliśmy się opłatkiem i zaczeliśmy nasze wigilijne śniadanie. Wszystkim bardzo smakowały pierogi oraz sałatki przygotowane przez naszych rodziców. Nie zabrakło również słodkich ciast i babeczek. Na koniec Pani Mikołajowa z pomocniekiem wręczyli wszystkim prezenty. Rozstaliśmy się życząc sobie WESOŁYCH ŚWIĄT i do zobaczenia w przyszłym roku.

Anna Świętochowska i Maria Konecka