Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

 

Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I oraz oddziale „0”

w roku szkolnym 2019/2020

odbędzie się 05 czerwca 2019 r. godz. 17.00 w sali widowiskowej

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Maj 2019

Uczniowie z klasy I D uroczyście obchodzili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczestniczyli w wielu patriotycznych  przedsięwzięciach. Odwiedzili słupski cmentarz, by pochylić się nad pomnikami i grobami upamiętniającymi ważne wydarzenia historyczne. W Muzeum Pomorza Środkowego zwiedzili wystawę  „Powrót Polski na mapy świata”.  Uczestniczyli w ciekawej lekcji historii   nt. „ Walka Polaków o niepodległość” przeprowadzonej przez rodzica -pana Roberta Kaniowskiego. Wzięli również udział w Koncercie pieśni patriotycznej i zaprezentowali piosenkę „ Jestem Polakiem oraz wystąpili w przedstawieniu teatralnym „ Podążajmy za nimi! Wielcy Polacy, którym oddajemy hołd”.  Na lekcjach języka polskiego omawiali swoją pierwszą lekturę "Kto ty jesteś?" Władysława Bełzy, a na muzyce uczyli się śpiewać hymn Polski. Wykonali również barwne prace plastyczne przedstawiające piękno naszej Ojczyzny.  
                                                                                                Mariola Dudek