Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO. Rodzic po wypełnieniu wniosku w podanej aplikacji dokonuje wydruku i wraz z dokumentem potwierdzającym spełnienie kryteriów, przekazuje wniosek do placówki pierwszej preferencji. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły podstawowej, zamieszkujący w obwodzie danej szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia rodziców.

Jednocześnie informujemy Państwa, że uczeń, który nie jest zameldowany w obwodzie szkoły, ale zamieszkuje w nim, nie będzie ujęty w wykazie elektronicznym.

Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 88/E/2019 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 30 stycznia 2019 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego od 18.03.2019 r. do 29.03.2019 r.

Rekrutacja do klas I od 04.03.2019 r. do 25.03.2019 r.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Luty 2019

Uczniowie z klasy I D uroczyście obchodzili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczestniczyli w wielu patriotycznych  przedsięwzięciach. Odwiedzili słupski cmentarz, by pochylić się nad pomnikami i grobami upamiętniającymi ważne wydarzenia historyczne. W Muzeum Pomorza Środkowego zwiedzili wystawę  „Powrót Polski na mapy świata”.  Uczestniczyli w ciekawej lekcji historii   nt. „ Walka Polaków o niepodległość” przeprowadzonej przez rodzica -pana Roberta Kaniowskiego. Wzięli również udział w Koncercie pieśni patriotycznej i zaprezentowali piosenkę „ Jestem Polakiem oraz wystąpili w przedstawieniu teatralnym „ Podążajmy za nimi! Wielcy Polacy, którym oddajemy hołd”.  Na lekcjach języka polskiego omawiali swoją pierwszą lekturę "Kto ty jesteś?" Władysława Bełzy, a na muzyce uczyli się śpiewać hymn Polski. Wykonali również barwne prace plastyczne przedstawiające piękno naszej Ojczyzny.  
                                                                                                Mariola Dudek