Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Grudzień 2018

Klasa I d wzięła udział w ciekawej Akcji czytelniczej dla dzieci OSTRY DYŻUR LITERACKI  zorganizowanej przez  Miejską  Bibliotekę  Publiczną.   Specjaliści literatury dla dzieci w kitlach lekarskich rekomendowali  wartościowe książki indywidualnie dobrane dla każdego dziecka.  Tytuły książek i ich dawkowanie przepisywane były na receptach. Była to też wspaniała okazja, aby pierwszaki  zapoznały się z bogatym  księgozbiorem literatury pięknej i popularnonaukowej Działu dla Dzieci i Młodzieży.

Mariola Dudek