Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I oraz oddziale „0”

w roku szkolnym 2019/2020

odbędzie się 05 czerwca 2019 r. godz. 17.00 w sali widowiskowej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Maj 2019

Klasa I d wzięła udział w ciekawej Akcji czytelniczej dla dzieci OSTRY DYŻUR LITERACKI  zorganizowanej przez  Miejską  Bibliotekę  Publiczną.   Specjaliści literatury dla dzieci w kitlach lekarskich rekomendowali  wartościowe książki indywidualnie dobrane dla każdego dziecka.  Tytuły książek i ich dawkowanie przepisywane były na receptach. Była to też wspaniała okazja, aby pierwszaki  zapoznały się z bogatym  księgozbiorem literatury pięknej i popularnonaukowej Działu dla Dzieci i Młodzieży.

Mariola Dudek