Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Grudzień 2018

Z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wystawiono w naszej szkole przedstawienie teatralne „Podążajmy za nimi! Wielcy Polacy, którym oddajemy hołd”  upamiętniające  Patriotów- Polaków, którzy przez 123 lata walczyli o odzyskanie przez Polskę niepodległości                       i budowali  jej suwerenność .  W przedstawieniu  teatralnym wzięło  udział ponad 30 uczniów (  z klasy I d,  IV  F, VI c, VIII c, VIII d i Gimnazjum- III c i III d)
 Widzowie podczas przedstawienia przenieśli  się  wehikułem  czasu do różnych historycznych  miejsc,  w których bliżej poznali sylwetki polskich patriotów: żołnierzy, poetów, pisarzy, malarzy i kompozytorów. Prowadzeni przez  rodzeństwo, które  szukało odpowiedzi  na nurtujące ich pytanie:  Jak  w dzisiejszym świecie można zostać patriotą? Mieli okazję  zadać sobie również pytanie. Czy ja jestem patriotą?
Przedstawienie przygotowali: Mariola Dudek, Krzysztof Antonowicz, Anetta Stasiowska, Tomasz Ozdoba.
                                                                                         Mariola Dudek