Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

 

Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I oraz oddziale „0”

w roku szkolnym 2019/2020

odbędzie się 05 czerwca 2019 r. godz. 17.00 w sali widowiskowej

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Maj 2019

Z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wystawiono w naszej szkole przedstawienie teatralne „Podążajmy za nimi! Wielcy Polacy, którym oddajemy hołd”  upamiętniające  Patriotów- Polaków, którzy przez 123 lata walczyli o odzyskanie przez Polskę niepodległości                       i budowali  jej suwerenność .  W przedstawieniu  teatralnym wzięło  udział ponad 30 uczniów (  z klasy I d,  IV  F, VI c, VIII c, VIII d i Gimnazjum- III c i III d)
 Widzowie podczas przedstawienia przenieśli  się  wehikułem  czasu do różnych historycznych  miejsc,  w których bliżej poznali sylwetki polskich patriotów: żołnierzy, poetów, pisarzy, malarzy i kompozytorów. Prowadzeni przez  rodzeństwo, które  szukało odpowiedzi  na nurtujące ich pytanie:  Jak  w dzisiejszym świecie można zostać patriotą? Mieli okazję  zadać sobie również pytanie. Czy ja jestem patriotą?
Przedstawienie przygotowali: Mariola Dudek, Krzysztof Antonowicz, Anetta Stasiowska, Tomasz Ozdoba.                                                                                          
                                                                                         Mariola Dudek