Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO. Rodzic po wypełnieniu wniosku w podanej aplikacji dokonuje wydruku i wraz z dokumentem potwierdzającym spełnienie kryteriów, przekazuje wniosek do placówki pierwszej preferencji. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły podstawowej, zamieszkujący w obwodzie danej szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia rodziców.

Jednocześnie informujemy Państwa, że uczeń, który nie jest zameldowany w obwodzie szkoły, ale zamieszkuje w nim, nie będzie ujęty w wykazie elektronicznym.

Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 88/E/2019 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 30 stycznia 2019 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego od 18.03.2019 r. do 29.03.2019 r.

Rekrutacja do klas I od 04.03.2019 r. do 25.03.2019 r.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Luty 2019

Z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wystawiono w naszej szkole przedstawienie teatralne „Podążajmy za nimi! Wielcy Polacy, którym oddajemy hołd”  upamiętniające  Patriotów- Polaków, którzy przez 123 lata walczyli o odzyskanie przez Polskę niepodległości                       i budowali  jej suwerenność .  W przedstawieniu  teatralnym wzięło  udział ponad 30 uczniów (  z klasy I d,  IV  F, VI c, VIII c, VIII d i Gimnazjum- III c i III d)
 Widzowie podczas przedstawienia przenieśli  się  wehikułem  czasu do różnych historycznych  miejsc,  w których bliżej poznali sylwetki polskich patriotów: żołnierzy, poetów, pisarzy, malarzy i kompozytorów. Prowadzeni przez  rodzeństwo, które  szukało odpowiedzi  na nurtujące ich pytanie:  Jak  w dzisiejszym świecie można zostać patriotą? Mieli okazję  zadać sobie również pytanie. Czy ja jestem patriotą?
Przedstawienie przygotowali: Mariola Dudek, Krzysztof Antonowicz, Anetta Stasiowska, Tomasz Ozdoba.                                                                                          
                                                                                         Mariola Dudek