Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO. Rodzic po wypełnieniu wniosku w podanej aplikacji dokonuje wydruku i wraz z dokumentem potwierdzającym spełnienie kryteriów, przekazuje wniosek do placówki pierwszej preferencji. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły podstawowej, zamieszkujący w obwodzie danej szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia rodziców.

Jednocześnie informujemy Państwa, że uczeń, który nie jest zameldowany w obwodzie szkoły, ale zamieszkuje w nim, nie będzie ujęty w wykazie elektronicznym.

Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 88/E/2019 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 30 stycznia 2019 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego od 18.03.2019 r. do 29.03.2019 r.

Rekrutacja do klas I od 04.03.2019 r. do 25.03.2019 r.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Marzec 2019

XX MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SPORTOWY KLAS DRUGICH

„Z MIKOŁAJEM NA START“

Cyklicznie, od 20 lat w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku odbywa się Międzyszkolny Turniej Sportowy klas drugich „Z Mikołajem na start”. W tym roku szkolnym dnia 4 grudnia 2018 roku odwiedziły nas dzieci ze Szkół Podstawowych nr 6 i 10. Razem z naszą szkołą rywalizowały w specjalnie dla nich przygotowanych konkurencjach związanych ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Uroczystość  poprowadziła pomocnica Mikołaja pani Maria Typiak. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało jury, którego przewodniczącą była pani Małgorzata Wiśniewska. W jury, jako goście honorowi zasiedli pani Beata Kopka – wizytator z Kuratorium Oświaty oraz Jerzy Polak, przedstawiciel Słupskiego Związku Sportowego. Celem imprezy było rozwijanie talentów sportowych uczniów, propagowanie zasad zdrowej rywalizacji „fair play”, wdrażanie dzieci do uprawiania sportu oraz integracja drużyn sportowych. 
Dzieci w poszczególnych konkurencjach  wykazały się zwinnością, szybkością, zręcznością oraz skocznością. Wszyscy dobrze się bawili.  
Na koniec turnieju wystąpiły „Śnieżynki” ze Szkoły Podstawowej nr 4, pod kierunkiem pani Izabeli Grabowskiej. Wspaniała zabawa zakończyła się wręczeniem dyplomów i drobnych upominków. 

Koordynator Beata Ozdoba