Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO. Rodzic po wypełnieniu wniosku w podanej aplikacji dokonuje wydruku i wraz z dokumentem potwierdzającym spełnienie kryteriów, przekazuje wniosek do placówki pierwszej preferencji. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły podstawowej, zamieszkujący w obwodzie danej szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia rodziców.

Jednocześnie informujemy Państwa, że uczeń, który nie jest zameldowany w obwodzie szkoły, ale zamieszkuje w nim, nie będzie ujęty w wykazie elektronicznym.

Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 88/E/2019 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 30 stycznia 2019 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego od 18.03.2019 r. do 29.03.2019 r.

Rekrutacja do klas I od 04.03.2019 r. do 25.03.2019 r.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Marzec 2019

Przekazujemy wiadomość od polskiej sekcji międzynarodowej organizacji Amnesty International:

"W 854 MIEJSCACH W CAŁEJ POLSCE NAPISALIŚMY 308 974 LISTY!
To rekordowy Maraton Pisania Listów ze względu na liczbę miejsc, gdzie pisano listy! Liczba listów jest natomiast drugą pod względem wielkości! Najważniejsze jest jednak Wasze zaangażowanie, w każdy list, który napisaliście, za organizowanie miejsc maratonowych, za każde działania dla bohaterek tegorocznego Maratonu. Dziękujemy Wam!" Amnesty International

W obu naszych szkołach, w szkole podstawowej oraz gimnazjum, również pokazaliśmy, że prawa człowieka sa dla nas niezwykle ważne. Napisaliśmy wspólnie rekordową liczbę - ok. 1700 - listów.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie uczniom, ich rodzicom i opiekunom, wszystkim nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły, którzy brali udział w Maratonie Pisania Listów 2018!

dolacz do wydarzenia

 

Szkolny kordynator akcji: Katarzyna Kanclerz