Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

---------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Czerwiec 2019

Czy pierwszaki  interesują się fizyką ?  Okazało się, że tak i to bardzo! Ciekawą lekcję fizyki  przeprowadził w klasie I d rodzic -pan Robert Kaniowski .  Rozmawiał on z dziećmi na temat fizyki i elektryczności oraz przeprowadził kilka bardzo ciekawych doświadczeń. Każdy pierwszak bardzo chętnie chciał zamienić cytrynę na baterię i poznać właściwości kuli plazmowej.
Mariola Dudek