Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Kadra

pedagogiczna – 2018 –2019

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Luty 2020

Uczniowie klasy I D po raz kolejny odwiedzili Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku. W ramach innowacji regionalnej „Tropiciele historii Słupska”  uczestniczyli w ciekawej lekcji muzealnej o Pomorzu  połączonej ze zwiedzaniem wystawy czasowej "Wiatr od morza. W sto lat później".  W drugiej części spotkania wykonali ciekawe prace plastyczne- trójwymiarowe obrazy o tematyce morskiej.
Mariola Dudek