Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I oraz oddziale „0”

w roku szkolnym 2019/2020

odbędzie się 05 czerwca 2019 r. godz. 17.00 w sali widowiskowej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Maj 2019

Uczniowie  z klasy I d  podtrzymują  piękne tradycje kolędowania- typowo słowiański zwyczaj, w Polsce powoli zapominany. Kolędnicy  w  przeróżnych strojach przypomnieli ten dawny zwyczaj swoim rodzicom podczas spotkania opłatkowego oraz kolegom z klas najmłodszych. Brawurowo odegrali role pastuszków, diabełków, aniołów, króla Heroda, śmierci …..i innych postaci oraz  wdzięcznie śpiewali  znane kolędy.  Wszystkim złożyli również życzenia świąteczne i noworoczne. W zamian byli obdarowywani pysznymi słodkościami.
Mariola Dudek