Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I oraz oddziale „0”

w roku szkolnym 2019/2020

odbędzie się 05 czerwca 2019 r. godz. 17.00 w sali widowiskowej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Maj 2019

Ferie zimowe to czas różnych aktywności. Ważne, aby wypoczynek zimą był nie tylko atrakcyjny i aktywny, ale przede wszystkim bezpieczny, dlatego ratownicy  Słupskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego odwiedzili naszą szkołę. Podczas 45 minutowego  spotkania  przekazali uczestnikom istotne wiadomości n/t  zagrożeń, które mogą wystąpić na zamarzniętych akwenach. Poruszyli również tematykę związaną z bezpieczeństwem w czasie kuligów i zabaw na śniegu. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie klas 0-VIII.

Koordynatorzy profilaktyki: Beata Ozdoba i Małgorzata Więckiewicz