Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Szanowni Rodzice!

W związku z planowaną akcją strajkową od 8 kwietnia 2019 r. (po przeprowadzeniu referendum przez związki zawodowe działające w szkole – ZNP i NSZZ „Solidarność”) informuję, iż od tego dnia nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno – wychowawcze.

W sytuacji odwołania akcji strajkowej zajęcia będą odbywały się zgodnie z planem lekcji. O fakcie tym zostaną Państwo poinformowani poprzez e-dziennik i stronę internetową szkoły.

Zwracam się z prośbą o zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Z poważaniem
dyrektor szkoły

Danuta Wyrwas

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacja dotycząca akcji strajkowej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Kwiecień 2019

10, 11, 12. 04.2019

ŚRODA 10.04.19 r.

Zajęcia w szkole

GODZINA

KLASA

SALA

ZAJĘCIA

ODPOWIEDZIALNY

8.30

VIII A

SALA WIDOWISKOWA

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

KL. VIIII

K. Holak

VIII B

VIII C

VIII D

VIII E

8.45

VIIA

33

Film – św. Jan Bosco

Ks. Marek Jedliński

VII B

32

VII C

40

VII D

26

8.45

VI A

41

Film – “ Bóg cudów”

Maria Kiepuszewska

VI B

30

VI C

31

VI D

43

8.45

V a

KORYTARZ 2 PIĘTRO

Potyczki  religijne

( korytarz 2 piętro blok klas IV-VIII)

Maria Kiepuszewska

V B

V C

V D

V E

V F

9.45

IV A

SALA WIDOWISKOWA

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

KL. IV

A. Kamińska

IV B

IV C

IV D

IV E

IV F

10.00

III A

18

Film “ Największy z cudów”

s. Gabriela

III B

53

III C

54

10.00

II A

46

1.Film “ Syn marnotrawny”

2.Plakat

 

s. Gabriela

II B

59

II C

60

II D

49

10.00

IA

58

1. Film „ Przypowieść o Dobrym Pasterzu”

2. Plakat

s. Gabriela

I B

47

I C

57

I D

48

 Zajęcia w kościele

10.30

Klasy – V, VI, VII, VIII

Nauka rekolekcyjna

s. Gabriela

11.30

Klasy –I , II, III, IV

Nauka rekolekcyjna

ks. Marek

 CZWARTEK  11.04.19 r.

Zajęcia w szkole

GODZINA

KLASA

SALA

ZAJĘCIA

ODPOWIEDZIALNY

8.45

VIII A

17

Konkurs biblijny

Ks. Marek Jedliński

VIII B

44

VIII C

42

VIII D

38

VIII E

28

8.45

VIIA

33

Konkurs- Kościół jako wspólnota

Ks. Marek Jedliński

VII B

32

VII C

40

VII D

26

8.45

VI A

41

Film Bóg cudów  c.d.

Maria Kiepuszewska

VI B

30

VI C

31

VI D

43

8.45

V a

SALA WIDOWISKOWA

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY  KL. V

Jolanta Tomaszewska

V B

V C

V D

V E

V F

10.00

IV A

36

Film „ Czwarty Król”

M. Lisowska

IV B

49

IV C

46

IV D

s. 10

IV E

47

IV F

48

10.00

III A

21

Konkurs plastyczny –

Św. Jan Paweł II

s. Gabriela

III B

20

III C

18

10.00

II A

52

Konkurs plastyczny –

Św. Jan Paweł II

s. Gabriela

II B

59

II C

60

II D

58

10.00

IA

51

Konkurs plastyczny –

 Św. Jan Paweł II

s. Gabriela

I B

53

I C

sala 10

I D

57

 Zajęcia w kościele

10.30

Klasy – V, VI, VII, VIII

Nauka rekolekcyjna

s. Gabriela

11.30

Klasy –I , II, III, IV

Nauka rekolekcyjna

ks. Marek

 

 

PIĄTEK 12.04.19

Zajęcia w kościele

10.30

Klasy  I, II, III

Nauka rekolekcyjna

s. Gabriela

11.30

 

 

18.30

Klasy  IV, V, VI, VII, VIII

Klasy IV, VI, VI, VII, VIII

Msza na zakończenie rekolekcji

Droga Krzyżowa ulicami parafii

ks. Marek

Ks. Marek

 

Zajęcia w szkole:

  • 10.00- 11.15- Dzień Patrona kl. VII ( sala widowiskowa)                                      Odpowiedzialna p. Danuta Skowrońska