Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Szanowni Rodzice!

W związku z planowaną akcją strajkową od 8 kwietnia 2019 r. (po przeprowadzeniu referendum przez związki zawodowe działające w szkole – ZNP i NSZZ „Solidarność”) informuję, iż od tego dnia nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno – wychowawcze.

W sytuacji odwołania akcji strajkowej zajęcia będą odbywały się zgodnie z planem lekcji. O fakcie tym zostaną Państwo poinformowani poprzez e-dziennik i stronę internetową szkoły.

Zwracam się z prośbą o zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Z poważaniem
dyrektor szkoły

Danuta Wyrwas

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacja dotycząca akcji strajkowej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Kwiecień 2019

Informuję ,że egzaminy ósmoklasisty w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. odbędą się zgodnie z planem. Uczniów klas VIII proszę o przyjście do szkoły na godzinę 8:00.Przy wejściu do szatni ustawione będą tablice informacyjne z przydziałem sal na poszczególne dni egzaminu. Uczniowie rozbierają się w szatni, następnie zapoznają się z przydziałem sal i udają się pod wybrane sale.

Przypominam o zabraniu ze sobą przyborów (czarne długopisy, linijka) oraz legitymacji/dowodu osobistego. Można wziąć małą butelkę wody. W tych dniach nie odbywają się zajęcia dydaktyczne (nie ma lekcji).

Życzymy wszystkim powodzenia !