Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

---------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Czerwiec 2019

W dniach 13 - 15 maja uczniowie klas ósmych udali się wraz ze swoimi wychowawcami na wycieczkę do stolicy. Dokształcaliśmy się w Centrum Nauki Kopernik, niejedna osoba uroniła łzę podczas pobytu w Muzeum Powstania Warszawskiego, zachwycaliśmy się wnętrzami Zamku Królewskiego, Ogrodem Saskim i przestrzeniami Krakowskiego Przedmieścia. Znaleźliśmy też czas na zakupy i kino :) Dla wszystkich uczestników wyprawy, będzie to na pewno niezapomniany czas.