pedagogiczna – 2018 –2019

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Grudzień 2019

- „KUBUŚ PUCHATEK I PATRONI SŁUPSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH"

Zadaniem szkoły jest prowadzwenie zadań wspierających proces kształcenia, edukacji kulturalnej i wychowania uczniów. Wychodząc naprzeciw tym zadaniom już od 10 lat organizowana jest w naszej szkole - międzyszkolna zabawa imienia Kubusia Puchatka. Za przewodnika po świecie wartości wybraliśmy najmilszą postać literacką, głównego bohatera książki A.A. Milne. Kubuś wraz z przyjaciółmi przybliża uczniom ponadczasowe wartości, by wprowadzić w świat pełen szacunku, życzliwości i przyjaźni. Co roku, na organizowanej w naszej szkole imprezie, gościmy około dwustu uczniów słupskich szkół podstawowych. W tym roku odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej numer 2 imienia Tadeusza Kościuszki, Szkoły Podstawowej numer 3 imienia Janusza Korczaka , Szkoły Podstawowej numer 6 imienia Ludwika Waryńskiego, Szkoły Podstawowej numer 8 imienia Żołnierzy Armii Krajowej, Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi numer 10 imienia Polonii i Szkoły Podstawowej numer 11. Na tegorocznym spotkaniu uczniowie zaprezentowali informacje na temat patrona ich szkoły. Przez zabawę uczniowie byli wprowadzeni w świat wartości ważnych dla każdego Polaka. Wspólna zabawa miała na celu lepsze poznanie się i integrację dzieci z naszego miasta.