Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

---------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Czerwiec 2019

Data

Wydarzenie

Odpowiedzialny

Do 04.06.19

Ostateczny termin wystawienia ocen za II semestr i rocznych – e dziennik zgodnie z WSO

Ocena z zachowania jest wystawiana przez wychowawcę po konsultacji z zespołem nauczycieli uczących w danej klasie i samoocenie ucznia. Dokumentację zachowania wychowawca umieszcza w teczce wychowawcy.

Wychowawcy

Nauczyciele

11.06.19r.

godz. 16.00

RADA KLASYFIKACYJNA

SPzOI nr 4

Należy dostarczyć:

- karty nauczyciela( wzór do pobrania na stronie szkoły)

- dokumentację ocen z zachowania

- wnioski „ Złota Czwórka” klasy I-VIII          ( 4 uczniów z klasy wraz z motywacją)

- lista uczniów klas gimnazjalnych do  nagrody  „ Srebrnego i Złotego Orła”

- wnioski o stypendium szkolne za wyniki w nauce ( średnia za II semestr) i wnioski za osiągnięcia sportowe              kl. IV-VIII  oraz klasy gimnazjum

-  wybór Damy i Dżentelmena Roku             kl. IV-VIII

- uczniowie ze 100% frekwencją

- wyróżnieni rodzice z klas III, VIII szkoły podstawowej oraz klas gimnazjum ( po 3 rodziców  z klasy)

- nagrody książkowe otrzymują uczniowie , którzy dokonali wpłat na RR ( decyzja rodziców)

- na świadectwie wpisujemy datę zakończenia zajęć 19 czerwca 2019r.

- na arkuszu ocen piszemy – Uchwałą Rady Pedagogicznej nr 6 z dnia 11 czerwca 2019r. promowany/ a do klasy ……

lub ukończył/ ła szkołę

Dyrekcja

 

05.06.19

godz. 17.00

sala widow.

Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I oraz w  oddziale „0”       w roku szkolnym 2019/2020

Dyrekcja

Pedagog

Bożenna Straszewska

Nauczyciele:

M. Skibińska

K. Sikorska- Maj

I. Świtek

M. Pastucha

I. Janion

M. Typiak

B. Grocholska

10.06.19-14.06.19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do 11.06.19

Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej

10.06.19- kl. VIII

11.06.19- kl. VII

12.06.19- kl. VI

13.06.19 – kl. V

14.06.19-kl. IV

10.06- 12.06.19 – kl. I-III

(zwrot pod opieką wychowawców, oddajemy całe komplety)

Klasy gimnazjalne

 

I.Świtek

M. Wiśniewska

Ł. Bilski

Wychowawcy

H.Czudowicz

Wychowawcy

03-06. 09.19

 

 

 

 

Wypożyczanie podręczników na nowy rok szkolny klasy I-VIII

Biblioteka

H. Czudowicz

Ł. Bilski

Wychowawcy

od 13.05.19

do 18.06.19

Rekrutacja klas VIII do szkół ponadpodstawowych

K.Kanclerz

wychowawcy

… 06.19

Podsumowanie konkursu „ Najlepiej czytająca klasa” , „ Czytelnik roku”

 

Wystawa „ Wakacje z książką”

Dzień dla Jana Sebastiana Bacha – impreza biblioteczna

Szkolny Konkurs dla klas IV „ Album Dobrych Manier”, wystawa pokonkursowa najciekawszych prac.

Szkolny Turniej dla klas V „ W Akademii Dobrych Manier Kubusia Puchatka”

Lekcje wychowawcze w kasach IV-VI

kl. IV : Wakacyjny bon ton małego podróżnika

kl. V : W podróży naturalnie z taktem

kl. VI : Savoir – vivre turystyczny

Biblioteka

I.Świtek

Ł.Bilski

Biblioteka IV- VIII

Ł. Bilski

Ł. Bilski, wychowawcy klas  IV

Ł. Bilski , wychowawcy klas V

Kl. IV – Ł. Bilski

kl. V, VI - wychowawcy

04.06.19

sala widowiskowa

Turniej języka angielskiego kl. I-III

A. Cytlau

S. Matuszczyk

11.06.19

sala widowiskowa

Przygoda  z bajką w tle- impreza dla przedszkolaków

L.Maziec

… 06.19

Piknik na zakończenie działalności ERM

s. H. Pater

… 06.19

Podsumowanie pracy SK Caritas

SK Caritas

M. Popielarska

… 06.19

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną  „ Multimedialny Elementarz Dobrego Wychowania”

Nauczyciele informatyki kl. VI

… 06.19

Szkolny Konkurs Plastyczny „ Cztery Pory Roku – Lato” kl. I-III

A. Szczepańska

… .06.19

Podsumowanie działalności SU I-III

SU 0-III

M. Skibińska

K. Sikorska- Maj

03.06.19

Dzień Dobrej Oceny – dzień bez uwag i negatywnych ocen

… 06.19

Gazetka „ Bezpieczne wakacje”

… 06.19

„ Bezpieczne wakacje” – gazetka klasowa ( do 15.06.19r.)

Ogłoszenie wyników konkursu „ Klasa z klasą”

Podsumowanie rocznej działalności SU IV-VIII

SU IV- VIII

A.Świętochowska

M. Andrzejewska

… 06.19

Dzień Dziecka- impreza świetlicowa

„ Mój przyjaciel” – przegląd plastyczny

Gazetka „ Bezpieczne wakacje”

M. Dworanowska

M. Skawińska

M. Pastucha

M. Klimek

Z. Stańska

I. Buraczewska

A. Jończyk

…. 06.19

Bezpieczne wakacje- prelekcje i gazetki szkolne

Klub Wiewiórka

E. Tyszkiewicz

… 06.19

Uśmiechnięci żyją dłużej – podsumowanie pracy Klubu Wiewiórka w roku szkolnym 2018/2019- gazetka

… 06.19

Festyn zdrowia- aktywny udział w imprezie- realizacja zadań

SK PCK

B. Smoczyńska

… 06.19

Bezpieczne wakacje

….06.19

Opracowanie przydziału czynności dodatkowych na rok szkolny 2019/2020- przekazanie propozycji od liderów lub pedagoga

B. Straszewska- koordynator

Liderzy zespołów samokształceniowych

Do 14.06.19

Ostateczny termin oddania liderom zespołów analitycznych sprawozdań z działalności kół, organizacji, klubów, zespołów, innowacji itd.

Opiekunowie

Zespoły analityczne:

1. Promocja szkoły-

I. Madeja

I-III A. Stasiowska- Chmura, A. Najman

IV- VIII A. Bartoszko

Projekty edukacyjne klasy gimnazjalne- I. Kowalczyk

2. Wychowanie

B. Straszewska

J. Koryczan

M. Miodek

3. WZO

I. Skiba

I. Janion

A. Twardziak ( klasy  gimnazjalne)

4. WDN

B. Piwowarska

I. Chrzanowska ( klasy gimnazjalne)

5.Profilatyka

B. Ozdoba

M. Więckiewicz

I. Cyrgnowicz ( kl. gim.)

28.09.19

Festyn Rodzinny

wg. grafiku w pokoju nauczycielskim

przeniesiony na wrzesień 2019

Koordynatorzy:

A. Kamińska

M. Konecka

30.05.19

Szkolny Festiwal Nauki

wg grafiku w pokoju nauczycielskim

Koordynator

G. Krasny

klasy I-III ( koordynator Samorząd Uczniowski )

… 06.19

Bezpieczne wakacje- pogadanki w klasach na temat bezpiecznego letniego wypoczynku

Wychowawcy

do 14.06.19

Zwrot dzienników

Zajęcia pozalekcyjne i rewalidacyjne

Nauczyciele

… 06.19

Wyjście do schroniska dla zwierząt – dostarczenie zebranej karmy

Podsumowanie pracy klubu

Klub Europejski

A.    Trawczyńska

… 06.19

Egzaminy na stopnie uczniowskie kyu

UKS JUDO

I.Waszkinel

07.06.19

Bal klas VIII

godz. 17.00- 21.00

Rodzice

12.06.19

Bal klas gimnazjalnych

 

Rodzice

18.06.19

 

Zajęcia z wychowawcą:

 godz. 8.00- 11.00 kl. „ 0”,  I b, I c,         II b, II c, III b, III c

godz. 11.00- 14.00 kl. I a, I d. II a,           II d, III a

godz. 9.00- 12.00 kl. IV-VIII

Świetlica pracuje zgodnie z planem

Wychowawcy

Nauczyciele

18.06.19

sala widowiskowa

Uroczyste pożegnanie klas

klasy VIII

godz. 16.00

I. Skiba- Dąbrowska

B. Piwowarska

19.06.19

sala widowiskowa

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

8.00 –  9.30     klasy  III gimnazjum

9.40  -  10.40   klasy III

10.50-  11.30   klasy 0, I, II

11.40-  12.10   klasy IV

12.10 - 12.40   klasy V

12.50-  13.30  klasy VI, VII

 

 

Prowadzenie – klasy  „c”

Uroczyste przekazanie          kl. III nowym wychowawcom

 ( szkoła podstawowa)

M .Typiak- koordynator

19.06.19

godz. 11.00

Spotkanie klas VIII z wychowawcami w salach lekcyjnych – wręczenie zaświadczeń

Wychowawcy klas VIII

26.08.19

godz. 10.00

Rada podsumowująca pracę za rok szkolny 2019/2020 – prezentacje multimedialne

Dyrektor

Liderzy zesp.analitycznych

od 20.06.19

do 31.08.19

 

Wakacje