Informacje dla rodziców uczniów klas pierwszych rok szkolny 2020/2021

podziękowanie

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021
TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2020 r.

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminów - ósmoklasisty

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 24 kwietnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminu maturalnego w 2020 roku

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY W OKRESIE PANDEMII COVID-19 W SZKOLE PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 W SŁUPSKU - Organizacja egzaminu ósmoklasisty

INSTRUKCJA ORGANIZACJI I PRZEBIEGU EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Wytyczne CKE MEN i GIS plakat

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY W OKRESIE PANDEMII COVID-19
W SZKOLE PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 W SŁUPSKU

ORGANIZACJA ZAJĘĆ OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH (I-III)

Informacja dla rodziców
Procedury bezpieczeństwa
Załącznik nr 1- Oświadczenie rodzica o braku kontaktu z osobą zarażoną COVID- 19

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

ORGANIZACJA ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH

ORGANIZACJA konsultacji dla uczniów
Załącznik nr 2- Oświadczenie rodzica- Zapoznanie z procedurami bezpieczeństwa

Organizacja egzaminu klasyfikacyjnego, poprawkowego i sprawdzającego

PROCEDURY PRZEPROWADZANIA EGZAMINÓW KLASYFIKACYJNYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 IM. GUSTAWA MORCINKA W SŁUPSKU

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY W OKRESIE PANDEMII COVID-19 W SZKOLE PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 W SŁUPSKU Organizacja Egzaminu klasyfikacyjnego, poprawkowego i sprawdzającego

---------------------------------------------------------

Lista przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku w roku szkolnym 2020/2021
Lista
Nabór na wolne miejsca od 20.04.2020 r. - tel. 59 845-70-66

REKRUTACJA  UZUPEŁNIAJĄCA DO KLAS PIERWSZYCH
Informujemy, że rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych odbywa się poprzez stronę internetową naboru - https://uzupelniajaca-sp-slupsk.nabory.pl/

LISTA PRZYJĘTYCH – ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Rodzice
Informacja o sposobie i trybie realizacji zadań szkoły w okresie czasowego ograniczenia jej funkcjonowania ( 25.03.2020r- 10.04.2020r.)

1. Zajęcia z uczniami będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość ( e-dziennik, mail), poprzez wykorzystanie materiałów dostępnych na stronach internetowych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, publicznej telewizji i radiofonii, Platformy Edukacyjnej i innych materiałów wskazanych przez nauczycieli.
2. Wymiana informacji między nauczycielem, uczniem lub rodzicem będzie prowadzona z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej ( e-dziennik, mail, telefon).
3. Aktywność ucznia, czyli zapoznanie się z materiałem i wykonywanie zaleconych zadań, będzie podstawą do oceny ucznia. Uczeń będzie oceniany zgodnie z WZO w kategorii praca domowa, dodatkowa praca- aktywność, uzgodniona z nauczycielem. Nauczyciel może ustalić inne formy sprawdzania wiedzy ucznia, o każdej formie uczeń / rodzic zostanie poinformowany.
Za ocenę wskazanych prac, uczniów z kształceniem specjalnym odpowiada nauczyciel przedmiotu. Uczniowie / rodzice uczniów z kształceniem specjalnym odsyłają pracę do nauczyciela wspomagającego, który przesyła wiadomość do nauczyciela przedmiotu.
Prace plastyczne, artystyczne, projektowe zostaną ocenione w momencie rozpoczęcia zajęć w szkole.

4. Uczniowie klas I-III

Nauczyciel wysyła zadania na jeden dzień. Rodzic/ uczeń potwierdza zapoznanie się z materiałem do realizacji w danym dniu do godziny 17.00 ( zalogowanie się każdego dnia jest potwierdzeniem obecności ucznia). Nauczyciel przesyła informację o sposobie wykonania i oceniania zadań.

5. Uczniowie klas IV- VIII

Uczeń / rodzic loguje się zgodnie z tygodniowym planem lekcji i zapoznaje się z zadaniami na dany dzień. O sposobie wykonania zadań i ocenianiu zostanie poinformowany przez nauczyciela. Brak zalogowania ucznia na danej lekcji jest jednoznaczne z nieobecnością ucznia.

6. Zadania dla dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego , będą zamieszczane przez wychowawcę na stronie szkoły sp4slupsk.pl w zakładce szkoła- oddział przedszkolny.
7. Nauczyciele przekazują informację o formie i terminach konsultacji z uczniem / rodzicem drogą elektroniczną ( e- dziennik, mail, telefon). Ustalona godzina i dzień konsultacji będzie obowiązywać w terminie od 25.03.2020r- 08.04.2020r.

Od 09.04.20r do 14.04.20r – przerwa świąteczna. Szkoła nie organizuje w tym czasie zajęć opiekuńczych.

8. Nauczyciele opracowując zadania dla uczniów realizują podstawę programową, a nie podręcznik. ( nie ma zagrożenia niezrealizowania podstawy programowej).

sp4

Kontakt tel.: 59 845-70-66

pedagogiczna – 2018 –2019

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo

W czasie zdalnego nauczania wyciąg z planu pracy szkoły nie funkcjonuje.