Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

Uzupełniająca rekrutacja elektroniczna – oddziały przedszkolne

---------------------------------

Rekrutacja uzupełniająca klasy pierwsze

Uczniowie z obwodu szkoły, którzy nie zostali zgłoszeni w terminie mogą zostać dodani do listy przyjętych w sekretariacie szkoły w terminie od 13.04.2018 r. do 18.04.2018 r. jeśli szkoła posiada wolne miejsca.
Uprzejmie informujemy, że w rekrutacji uzupełniającej mogą wziąć udział kandydaci, którzy nie dostali się do żadnej placówki w rekrutacji podstawowej.
Rodzic w takim wypadku nie wprowadza wniosku do systemu, a zgłasza się do sekretariatu szkoły w celu dodania go do listy rezerwowej.

Obwód szkoły

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"