Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Kadra

pedagogiczna – 2018 –2019

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Luty 2020

Dnia 2 listopada 2015 roku klasa VC, pod opieką pana Łukasza Bilskiego i Martyny Hordejuk, udała się do Biblioteki nr 3, gdzie odbyły się warsztaty dla dzieci w ramach projektu "Kryminał na Krętej". Warsztaty poprowadził pisarz i dziennikarz Krzysztof Koziołek. Specjalizacją pana Krzysztofa są kryminały zatem i nas wciągnął w kryminalny półświatek. Na początku musieliśmy wykonać zadania, by odnaleźć klucz do rozwiązania zagadki, następnie próbowaliśmy swoich sił w tworzeniu prawdziwego kryminału. Emocje nie do opisania! Zabawa połączona z nauką jest bardzo przyjemna!