pedagogiczna – 2018 –2019

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Październik 2019

Dnia 2 listopada 2015 roku klasa VC, pod opieką pana Łukasza Bilskiego i Martyny Hordejuk, udała się do Biblioteki nr 3, gdzie odbyły się warsztaty dla dzieci w ramach projektu "Kryminał na Krętej". Warsztaty poprowadził pisarz i dziennikarz Krzysztof Koziołek. Specjalizacją pana Krzysztofa są kryminały zatem i nas wciągnął w kryminalny półświatek. Na początku musieliśmy wykonać zadania, by odnaleźć klucz do rozwiązania zagadki, następnie próbowaliśmy swoich sił w tworzeniu prawdziwego kryminału. Emocje nie do opisania! Zabawa połączona z nauką jest bardzo przyjemna!