Nasza szkoła po raz kolejny wspierała akcję "Szlachetna paczka".
W sobotę 8 grudnia dostarczyliśmy paczkę dla rodziny.
Wszystkim darczyńcom BARDZO dziękujemy!!!

Zdjęcia z realizacji można zobaczyć poniżej.


Ilona Skiba-Dąbrowska
Anna Świętochowska
Marta Andrzejewska

    W dniach 17 - 31.10.2018 realizowany był projekt rodzinny Święty - bohater, zwyczajny niezwyczajny, wzór do naśladowania. Wzięli w nim udział dzieci i rodzice klas III-VIII naszej szkoły.  Celem projektu było  uświadomienie, że wartości  chrześcijańskie oparte na wierze, nadziei i miłości  są nadal aktualne i pomocne w kształtowaniu dobrych relacji koleżeńskich, rodzinnych, społecznych.
   W ramach projektu dzieci wraz z rodzicami przygotowywały w klasach gazetki, prezentacje, albumy o świętych i figurę świętego. Zwieńczeniem projektu był udział w przebraniu świętego w misterium w kościele św. Faustyny w Słupsku w dniu  31 października.

Dnia 25 października 2018 r. w naszej szkole odbył się koncert DROGA DO NIEPODLEGŁOŚCI poprowadzony przez panią Annę Świętochowską i pana Sergiusza Matuszczyka. Uczniowie zaprezentowali znane pieśni patriotyczne. Specjalnym gościem koncertu był Wojskowy Zespół Wokalny Wiarusy. Koncert przygotowali: Marta Andrzejewska, Edyta Stańczyk, Tomasz Ozdoba, Iwona Madeja, Mariola Dudek, Elżbieta Wild, Maria Typiak, Inez Janion, Dorota Czerwińska, Małgorzata Skibińska i Jolanta Arciszewska.Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.