Miejska Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w Słupsku    

     3 września uroczyste otwarcie miejskiego roku szkolnego w Słupsku tym razem odbyło się w murach Szkoły Podstawowej nr 8 im. Armii Krajowej w Słupsku. Na tej uroczystości pojawili się prawie wszyscy przedstawiciele miejscowej elity politycznej na czele z Piotrem Müllerem, podsekretarzem stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, wiceprezydent Słupska Krystyną Danilecką-Wojewódzką, przewodniczącą Rady Miejskiej Beatą Chrzanowską oraz sporą grupą miejskich radnych. Stawili się także wszyscy dyrektorzy miejskich szkół oraz poczty sztandarowe słupskich szkół. Wiceprezydent Słupska pozdrowiła ponad 2 tysiące pracowników słupskich placówek oświatowych, które prowadzi samorząd - od przedszkoli do szkół ponadgimnazjalnych.

Edyta Grabusińska