lasy I-III    r.szk.2017/18

NAZWA ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA SALA PROWADZĄCY
Interaktywne warsztaty matematyczne gr.1 kl.I piatek 11.40-12.25 19 Anetta Stasiowska- Chmura
Interaktywne warsztaty matematyczne gr.2 kl. III  środa 8.50-9.35 19 Anetta Stasiowska- Chmura
Interaktywne warsztaty matematyczne gr. 3 kl. III  czwartek 8.00-8.45 58 Anna Szczepańska
Interaktywne warsztaty matematyczne gr.4 kl. II  piątek 14.35-15.20 48 Anna Babicz
Matematyka w praktyce- gry i zabawy logiczne  poniedziałek 12.40-14.10 60 Inez Janion
Szachy  czwartek 13.40- 14.25 40 Jakub Kurek
Robotyka gr.1  środa  12.40-14.10  32 Wilma Krzysztof
Robotyka gr.2  czwartek  11.40-13.10  32  Wilma Krzysztof
Kodowanie  poniedziałek 15.25-16.10 39 Tomasz Dziermański
Terapia pedagogiczna gr. 4  piątek 8.00-8.45 52 Irena Świtek
Terapia pedagogiczna gr.2  piątek 8.50-9.35 45a Anna Babicz
Terapia pedagogiczna gr.3  piątek 11.40- 12.25 43 Beata Ozdoba
Terapia pedagogiczna gr. 1  czwartek 8.50-9.35 52 Irena Świtek
Terapia SI gr. 1  poniedziałek 11.40- 12.25 8a Izabela Grabowska
Terapia SI gr. 2  poniedziałek 12.40-13.25 8a Izabela Grabowska
Terapia SI gr. 3  czwartek 12.40-13.25 8a Izabela Grabowska
Terapia SI gr. 4  czwartek 13.40-14.25 8a Izabela Grabowska
Terapia SI gr. 5  poniedziałek 11.40- 12.25 8a Alicja Skałecka
Terapia SI gr. 6  środa 9.50-10.35 8a Alicja Skałecka
Terapia SI gr. 7  środa 11.40- 12.25 8a Alicja Skałecka
Terapia SI gr. 8  piatek 11.40- 12.25 8a Alicja Skałecka
Gimnastyka korekcyjna gr. 1  środa 11.40-12.25 7 Dorota Grzybowska
Gimnastyka korekcyjna gr. 2  wtorek 12.40- 13.25 sala judo Dorota Grzybowska
Gimnastyka korekcyjna gr. 3  wtorek 8.00-8.45 7 Irena Waszkinel
Gimnastyka korekcyjna gr. 4  środa 12.40- 13.25 sala judo Irena Waszkinel
Logopedia gr. 1  poniedziałek 18.00-8.45 50 Anita Rapta
Logopedia gr. 2  poniedziałek 8.50-9.35 50 Anita Rapta
Logopedia gr. 3  poniedziałek 9.50-10.35 50 Anita Rapta
Logopedia gr. 4  wtorek 8.00-8.45 50 Anita Rapta
Logopedia gr. 5  środa 12.40-13.25 50 Anita Rapta
Logopedia gr. 6  czwartek 12.40-13.25 50 Anita Rapta
Warsztaty teatralne z zast. ICT gr. 1  poniedziałek 13.45-14.30 20 Marta Andrzejewska
Warsztaty teatralne z zast.ICT gr. 2  piątek 12.40-13.25 48 Aldona Bedka

klasy IV-VII

NAZWA ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA SALA PROWADZĄCY
Interaktywne warsztaty matematyczne gr.1 kl. VII  poniedziałek 14.35-15.20 17 Beata Piwowarska
Interaktywne warsztaty matematyczne gr.2 kl. IV  środa 13.40-14.25 28 Ilona Skiba-Dąbrowska
Interaktywne warsztaty matematyczne gr. 3 kl. V  środa 12.40-13.25 30 Grażyna Krasny
Interaktywne warsztaty matematyczne gr.4 kl.VI  środa 13.40- 14.25 30 Grażyna Krasny
Warsztaty matematyczno- przyrodnicze z elementami fotografii z zastosowaniem TIK – gr.1 poniedziałek 14.30-16.00 30/39 Grażyna Krasny,Beata Smoczyńska,Ilona Skiba-Dąbrowska
Warsztaty matematyczno- przyrodnicze z elementami fotografii z zastosowaniem TIK –gr.2 poniedziałek 14.30-16.00 38/39 Grażyna Krasny,Beata Smoczyńska, Ilona Skiba-Dąbrowska
Matematyka w praktyce- gry i zabawy logiczne  wtorek 13.40-15.10 17 Beata Piwowarska
Szachy czwartek 14.35-15.20 40 Jakub Kurek
Mały olimpijczyk-matematyka  gr.1 poniedziałek 14.35-15.20 31 Anna Bartoszko
Mały olimpijczyk-język angielski gr.2 poniedziałek 14.35-15.20 32 Danuta Skowrońska
Mały olimpijczyk-matematyka  gr.3 wtorek 13.40-14.25 31 Anna Bartoszko
Robotyka gr.1 czwartek 13.30-15.00 32  Wilma Krzysztof
Robotyka gr.2 czwartek 15.00-16.30 32  Wilma Krzysztof
Kodowanie wtorek 15.25-16.10 39 Tomasz Dziermański
Terapia pedagogiczna gr. 1 środa 13.40-14.25 33 Małgorzata Więckiewicz
Terapia pedagogiczna gr.2 czwartek 13.40-14.25 33 Małgorzata Więckiewicz
Terapia pedagogiczna gr.3 czwartek 13.40-14.25 52 Irena Świtek
Terapia pedagogiczna gr. 4 piątek 12.40-13.25 60 Beata Ozdoba
Warsztaty teatralne z zast. ICT gr. 1 poniedziałek 13.40-14.25 18 Agnieszka Stepnowska
Warsztaty teatralne z zast.ICT gr. 2 wtorek 12.40-13.25 37 Agnieszka Stepnowska

klasy I-III    r.szk.2016/17

NAZWA ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA SALA PROWADZĄCY
Interaktywne warsztaty matematyczne gr.1 kl.I czwartek 12.40- 13.25 18 Anetta Stasiowska- Chmura
Interaktywne warsztaty matematyczne gr.2 kl. III czwartek 13.40- 14.25 18 Anetta Stasiowska- Chmura
Interaktywne warsztaty matematyczne gr. 3 kl. III środa 12.40- 13.25 58 Anna Szczepańska
Interaktywne warsztaty matematyczne gr.4 kl. II poniedziałek 12.40- 13.25 46 Anna Babicz
Matematyka w praktyce- gry i zabawy logiczne wtorek 13.30- 15.00 54 Inez Janion
Szachy poniedziałek 13.40- 14.25 24 Jacek Koryczan
Robotyka gr.1  środa  13.40-15.10  20 Maciej Kondziela 
Robotyka gr.2  czwartek  12.40-14.10  20  Maciej Kondziela
Kodowanie wtorek 14.30- 15.15 39 Tomasz Dziermański
Terapia pedagogiczna gr. 4 poniedziałek 12.40- 13.25 52 Irena Świtek
Terapia pedagogiczna gr.2 piątek 12.40- 13.25 46 Anna Babicz
Terapia pedagogiczna gr.3 czwartek 8.50- 9.35 24 Beata Ozdoba
Terapia pedagogiczna gr. 1 środa 12.40- 13.25 52 Irena Świtek
Terapia SI gr. 1 poniedziałek 13.40-14.25 21 Izabela Grabowska
Terapia SI gr. 2 wtorek 11.40- 12.25 21 Izabela Grabowska
Terapia SI gr. 3 środa 12.40-13.25 21 Izabela Grabowska
Terapia SI gr. 4 piątek 11.40- 12.25 21 Izabela Grabowska
Terapia SI gr. 8 wtorek 15.25-16.10 21 Alicja Skałecka
Terapia SI gr. 6 środa 11.40- 12.25 21 Alicja Skałecka
Terapia SI gr. 5 środa 15.25- 16.10 21 Alicja Skałecka
Terapia SI gr. 7 piątek 14.15-15.00 21 Alicja Skałecka
Gimnastyka korekcyjna gr. 1 poniedziałek 8.00- 8.45 21 Dorota Grzybowska
Gimnastyka korekcyjna gr. 2 czwartek 12.40- 13.25 sala judo Dorota Grzybowska
Gimnastyka korekcyjna gr. 3 wtorek 13.40-14.25 7 Irena Waszkinel
Gimnastyka korekcyjna gr. 4 piątek 12.40- 13.25 sala judo Irena Waszkinel
Logopedia gr. 1 poniedziałek 12.40-13.25 50 Anita Rapta
Logopedia gr. 2 poniedziałek 14.25-15.10 50 Anita Rapta
Logopedia gr. 3 wtorek 12.25-13.10 50 Anita Rapta
Logopedia gr. 4 środa 12.30-13.15 50 Anita Rapta
Logopedia gr. 5 środa 13.15- 14.00 50 Anita Rapta
Logopedia gr. 6 czwartek 8.50- 9.35 50 Anita Rapta
Warsztaty teatralne z zast. ICT gr. 1 poniedziałek 15.15-16.00 10 Marta Andrzejewska
Warsztaty teatralne z zast.ICT gr. 2 poniedziałek 12.40-13.25 57 Aldona Bedka

 

 

klasy IV-VI

NAZWA ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA SALA PROWADZĄCY
Interaktywne warsztaty matematyczne gr.1 kl. VI poniedziałek 14.25-15.10 26 Beata Piwowarska
Interaktywne warsztaty matematyczne gr.2 kl. IV poniedziałek 13.40-14.25 31 Anna Bartoszko
Interaktywne warsztaty matematyczne gr. 3 kl. IV poniedziałek 13.40-14.25 30 Grażyna Krasny
Interaktywne warsztaty matematyczne gr.4 kl.V wtorek 8.00-8.45 30 Grażyna Krasny
Warsztaty matematyczno- przyrodnicze z elementami fotografii z zastosowaniem TIK – gr.1 poniedziałek 14.35-16.05 30/39a Grażyna Krasny,Beata Smoczyńska,Jakub Kurek
Warsztaty matematyczno- przyrodnicze z elementami fotografii z zastosowaniem TIK –gr.2 poniedziałek 14.35-16.05 38/39b Grażyna Krasny,Beata Smoczyńska, Ilona Skiba-Dąbrowska
Matematyka w praktyce- gry i zabawy logiczne środa 13.30-15.00 26 Beata Piwowarska
Szachy piątek 14.35-15.20 26 Jakub Kurek
Mały olimpijczyk-matematyka  gr.1 poniedziałek 14.35-15.20 31 Anna Bartoszko
Mały olimpijczyk-język angielski gr.2 czwartek 14.30-15.15 32 Danuta Skowrońska
Mały olimpijczyk-matematyka  gr.3 środa 13.40-14.25 28 Ilona Skiba-Dąbrowska
Robotyka gr.1 czwartek 14.30-16.00 20 Maciej Kondziela
Robotyka gr.2 czwartek 16.00-17.30 20 Maciej Kondziela
Kodowanie środa 15.25-16.10 39a Tomasz Dziermański
Terapia pedagogiczna gr. 1 wtorek 13.40-14.25 33 Małgorzata Więckiewicz
Terapia pedagogiczna gr.2 poniedziałek 13.40-14.25 33 Małgorzata Więckiewicz
Terapia pedagogiczna gr.3 środa 13.40-14.25 52 Irena Świtek
Terapia pedagogiczna gr. 4 wtorek 13.40-14.25 29 Beata Ozdoba
Warsztaty teatralne z zast. ICT gr. 1 czwartek 14.35-15.20 42 Agnieszka Stepnowska
Warsztaty teatralne z zast.ICT gr. 2 piątek 8.00-8.45 30 Agnieszka Stepnowska