pedagogiczna

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo

Listopad 2020 r.

Zasady funkcjonowania szkoły w czasie pandemii

Zgoda rodzica na pomiar temperatury u dziecka

------------------------------------------------------------------

Słupski Budżet Obywatelski

nadszedł czas na kolejną edycję budżetu obywatelskiego w poprzednich latach udało się zdobyć wystarczającą liczbę głosów na zadania:
"Budowa i wyposażenie boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 4"
"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"
"Kliny Zieleni na Zatorzu - Ogrody Sensoryczne" - Park Konarskiego
"Bezpiecznie do szkoły na dwóch kółkach - OKRĘG II" - droga rowerowa do SP4

Każda osoba (również dziecko) będzie miała do rozdysponowania maksymalnie 6 głosów w podziale:
- 1 głos na zadanie infrastrukturalne ogólnomiejskie,
- 1 głos na zadanie infrastrukturalne lokalne (można wybrać jedno zadanie w wybranym przez siebie okręgu),
- 1 głos na zadanie infrastrukturalne dedykowane szkołom,
- do 3 głosów na zadania społeczne.
Oznacza to, że można oddać od 1 do 6 głosów; nie ma obowiązku oddania wszystkich 6 głosów. Każdy mieszkaniec i mieszkanka może wziąć udział w głosowaniu TYLKO RAZ.
Aby oddać głos, należy zaznaczyć wybrane zadania, podać imię, nazwisko i adres zamieszkania oraz zaakceptować wymagane zgody.

Aby oddać głos, należy wejść na stronę https://slupsk.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski

prosimy o głosy na następujące zadania:
infrastrukturalne ogólnomiejskie:
zadanie nr 37 - Powiększamy SKATEPARK II - Słupsk miastem dla rowerów
wymiana nawierzchni betonowej oraz powstanie nowych przeszkód

infrastrukturalne lokalne :
zadanie nr 20 - Bezpiecznie i przyjemnie na Zatorzu etap II (OKRĘG II)
jest to drugi etap poprawy bezpieczeństwa dojazdu, dojścia do szkoły SP4 na rowerach, rolkach , hulajnogach itp.

infrastrukturalne dedykowane szkołom:
zadanie nr 18 - Plac rekreacyjny dla najmłodszych przy SP4
bezpieczne boisko dla uczniów klas młodszych do gier zespołowych m.in. w dwa ognie, mini piłkę nożną, rzuty do kosza, gry w kometkę, ringo itp.

zadania społeczne:
zadanie nr 19 - Poznajemy jak zmienia się Miasto Słupsk wycieczki rowerowe po Słupsku (parki, place zabaw, boiska itp.) dla dzieci i rodziców
wydanie folderu

zadanie nr 31 - Akademia Seniora
festiwal smaków, nordic walking i rajdy rowerowe, warsztaty rękodzielnictwa

ulotka str 1ulotka str 2