Lista uczniów szkół podstawowych zakwalifikowanych do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (w kolejności alfabetycznej):

1. Fijałkowska Katarzyna – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku

2. Gryba Kacper – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku

3. Karwacka Malwina – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku

4. Krzaczkowska Natalia – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy

5. Kuczerowski Kamil – I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. Mikołaja Reja w Słupsku

6. Mikucki Krzysztof – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku

7. Nakoneczna Julia – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy

8. Plaga Dawid – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku

9. Prądzyńska Marta – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku

10. Puzdrowska Natalia – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku

11. Radziejewska Natalia – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku

12. Spoczyńska Karolina – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku

13. Sulkowska Aleksandra – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

27.09.2019 w Ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ja za 20 lat" w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.
Na kilkadziesiąt tysięcy prac z całej Polski z naszej szkoły nagrody zdobyło aż 3 uczniów - Zofia Andrzejewska,  Misza Szcześniak,  Mateusz Boguski.
Serdecznie gratulujemy!!

DNI SŁUPSKA – klasy VIII

W trakcie obchodów Dni Słupska, klasy ósme naszej Szkoły wyruszyły trasą słupskich zabytków. W czasie tego marszuuczniowie uczniowie wyszukiwali ciekawe i historyczne miejsca w miescie, a potem odnajdywali i opisywali na konturach map oraz przygotowanych fotografiach. Okazało się, że uczniowie naszej Szkoły posiadają obszerną wiedzę o historii Słupska.

Impreza wzbudziła zainteresowanie młodzieży i była ciekawym oraz pouczającym sposobem spędzenia czasu wolnego.

Beata Piwowarska

31 maja 2019 roku, w związku z obchodami „Dni Słupska" w naszej szkole, w pionie klas siódmych odbył się konkurs wiedzy o naszej miejscowości. Uczniowie zmierzyli się z 30 pytaniami, dotyczącymi m. in. historii i topografii Słupska. Zadaniem konkursowym było także przygotownie krótkiego hasła promującego nasze miasto. Uczestnicy świetnie się bawili. Najszerszą wiedzą o Słupsku wykazała się klasa VIIc. Drugie miejsce w turnieju zajęła klasa VIId, a trzecie równorzędnie klasy VIIa i VIIb. Uczestnikom konkursu serdecznie gratuluję! :)


Kamila  Holak

Serdecznie gratulujemy laureatom XVII MIĘDZYSZKOLNEGO  KONKURSU  "SŁUPSK - MOJE MIASTO" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 i dedykowanego dla uczniów klas trzecich słupskich szkół podstawowych. Reprezentanci naszej szkoły  rozwiązywali test wiedzy o swoim mieście. Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie zajęli w konkursie czołowe miejsca:

II miejsce - Piotr Prądzyński 

III miejsce- Maciej Zelga

Uczestnikom konkursu dziękujemy!

 

Agnieszka Najman

Dnia 28 marca bieżącego roku, uczeń klasy VIIIb MICHAŁ PRZYBYLSKI  uczestniczył w wojewódzkim etapie elitarnego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i Oręża Polskiego..." w Kolbudach koło Gdańska i zajął w nim DRUGIE miejsce wśród wszystkich uczestników szkół podstawowych województwa pomorskiego ( tylko zdobywcy 1 i 2 miejsca wg regulaminu konkursu przeszli do etapu ogólnopolskiego) - tym samym Michał  AWANSOWAŁ DO ETAPU CENTRALNEGO  powyższych zawodów, które odbędą się  w czerwcu w Warszawie. Nasz młody historyk uzyskał dyplom i cenne nagrody rzeczowe, a Pan Tomasz Jeleniewski, który przygotowywał go do konkursu otrzymał medal i pisemne podziękowanie POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY.
 

GRATULACJE!

23 marca odbył się XXIII Festiwal Piosenki o Morzu pt.: "Łajba". Nikola Wypijewska z kl.5 F zaśpiewała piękna piosenkę: "Gdzie jest to 7 morze?" i zdobyła WYRÓŻNIENIE.  Gratulujemy!!

Marta Andrzejewska

28 marca 3 uczennice naszej szkoły - Zosia Andrzejewska,  Misza Szcześniak i Zuzanna Górzyńska wraz z opiekunkami panią Hanią Ławską i panią Martą Andrzejewską pojechały do Silna koło Chojnic po odbiór nagród w XII Wojewodzkim Konkursie Matematyczno- Plastycznym Tangram.
Dziewczynki zdobyły kolejno 1, 2 i 3 miejsce.
Gratulujemy!

Dnia 1 marca bieżącego roku w SP nr 2 w Gdańsku odbył się  wojewódzki etap Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych. Uczeń Naszej Szkoły, Michał Przybylski z klasy VIII b, został finalistą tego konkursu uzyskując bardzo wysoki wynik. Gratulacje!

20190301 120303

 

 

W dniu 04.02.2019r. w naszej szkole po raz drugi odbył się turniej o tytuł MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA klas IV.

Uczniowie wykazali się znakomitą znajomością tabliczki mnożenia oraz biegłością i szybkością w rozwiązywaniu łamigłówek .

W konkursie I miejsce zdobył Borys Zieliński z klasy IVE.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

Uczeń Naszej Szkoły,  Michał Przybylski ( klasa VIII b) zajął pierwsze miejsce w rejonowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Żołnierza  i Oręża Polskiego…” (zawody rejonowe odbyły się 13 grudnia 2018 roku w ZSS w Kobylnicy), pokonując tym samym  wszystkich uczestników  szkół podstawowych ze Słupska i  powiatu słupskiego. Z 93 % wynikiem, Michał powalczy w Gdańsku ( marzec 2019 )  o miano laureata wojewódzkiego etapu tego prestiżowego konkursu. Warto również dodać, że nasz młody historyk  znalazł się w pierwszej „piątce” uczestników z najwyższym wynikiem  zawodów rejonowych z CAŁEGO KRAJU !

20190103 120245

Wielkie gratulacje!

Tomasz  Jeleniewski

Konkurs Miejski na ,,Najciekawszy Bożonarodzeniowy Łańcuch"


07.12.2018r. podczas warsztatów świętego Mikołaja odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród. Po raz trzeci klasa 5F zajęła 1 miejsce!
Brawo!!

Marta Andrzejewska