Karta zgłoszenia

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

Dnia 23 maja 2017 r w Szkole Podstawowej nr 6 w Słupsku odbyła się Międzyszkolna Olimpiada Matematyczna uczniów klas III. Uczeń naszej szkoły - Franciszek Czarniak, zajął w niej III miejsce. Gratulujemy!

E. Szwugier

       31 MAJA 2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku na ul.Szczecińskiego odbyło się oficjalne regionalne podsumowanie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR 2017 i wręczenie nagród laureatom oraz wyróżnionym uczniom. Z naszej szkoły zostali zaproszeni uczniowie, , którym przyznano nagrody   tzw. „duże” i „średnie”.

Z klasy III F:

GAWEŁ IGOR , GRZEGORCZYK SZYMON, JASIURSKI SZYMON;

z klasy III E: KRZEWIŃSKI SZYMON oraz z klasy II F: PIEKAREC SZYMON

23.05.2017 r w Szkole Podstawowej nr 1 w Słupsku odbył się XVI Miejski Konkurs Przyrodniczy dla klas IV – VI. Tematem konkursu był "człowiek". Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu anatomii i fizjologii człowieka. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów. W konkursie wyłoniono trzech laureatów. Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły,  Zuzanna Geisler z klasy    VI e. Serdecznie jej gratulujemy i bardzo się cieszymy z jej sukcesu.

    

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „KOCHAM MATKĘ ZIEMIĘ”

W kwietniu obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji w klasach I- III został zorganizowany Szkolny Konkurs Plastyczny „Kocham Matkę Ziemię”. Organizatorkami tego przedsięwzięcia były p. Maria Popielarska i p. Anetta Stasiowska. Cel konkursu stanowiło przedstawienie piękna ziemi ojczystej za pomocą dowolnej techniki i środków plastycznych. Do konkursu zgłoszono 63 prace. Rozstrzygnięcie nastąpiło 21.04.2014r. Prace oceniało jury w składzie: p. I. Madeja, p. M. Popielarska, p. A. Stasiowska.

Nagrodzonych zostało 9 prac, przyznano również 2 wyróżnienia.

Nagrodzone prace

KLASY PIERWSZE:

- I MIEJSCE - Karolina Kwiatkowska kl.I b

- II MIEJSCE – Karolina Borowa kl.I c

- III MIEJSCE – Piotr Prądzyński kl.I b

KLASY DRUGIE:

- I MIEJSCE – Weronika Włoch kl.II d

- II MIEJSCE –Zofia Andrzejewska kl. II c

- III MIEJSCE –Kacper Kosiorek kl.II f

KLASY TRZECIE:

- I MIEJSCE – Karolina Jaremirska kl.III e

- II MIEJSCE –Oliwia Nowosielska kl. III f

- III MIEJSCE –Julia Ozdoba kl.III e

Ponadto jury wyróżniło prace

Mikołaja Bonclera – kl.III a

Mateusza Znajdka – kl. III a

Nagrodzone dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki, a ich prace zostały zakwalifikowane do Miejskiego Konkursu Plastycznego „KOCHAM MATKĘ ZIEMIĘ”

   

                                                                             

  

XVII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas III


Dnia 26.04.17 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku odbył się XVII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny uczniów klas III. Naszą szkołę reprezentowało w nim dwoje uczniów klasy III e: Kornelia Jaremirska i Szymon Krzewiński. Oboje zostali laureatami konkursu: Szymon  Krzewiński zajął I miejsce, a Kornelia Jaremirska II miejsce. Gratulujemy.

Elżbieta Szwugier

 

W ramach obchodów dni naszego miasta uczniowie klas piątych wzięli udział w konkursie szkolnym „Spacerkiem po Słupsku”. Polegał on na nakręceniu krótkiego filmu o naszej miejscowości. 19 maja nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, w którym wzięły udział trzy klasy piąte: V a, V b, V c. Dzieła twórców mogliśmy podziwiać na II piętrze holu szkolnego w specjalnie przygotowanym „KINIE”. Uczniowie świetnie wywiązali się z zadania, a ich filmy przejawiały duży potencjał twórczy. Praca dzieci nie uzyskałaby tak dobrego efektu końcowego, gdyby nie pomoc rodziców, wychowawców, nauczycieli i innych zaangażowanych osób.
Oto zwycięzcy:
I miejsce - Maciej Rosiak V c
II miejsce - Alan Filasiak, Jakub Walas, Adam Dylewski V a
III miejsce - Agata Janus V b
Gratulujemy! :)

 

18 lutego 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Tadeusz Kościuszki odbył się Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Poczet Królów i Książąt Polskich”.
Edycja XV-„Królowie elekcyjni”. W konkursie wzięło udział troje uczniów naszej szkoły: Zuzanna Rosiak i Patryk Dzikowski z klasy 6c oraz Michał Przybylski z klasy 6 b. Konkurs składał się z części pisemnej oraz ustnej.

Dnia 11 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole III Międzyszkolny Konkurs Matematyczno–Językowy. Organizatorzy konkursu to pani Danuta Skowrońska, pani Anna Bartoszko oraz pan Sergiusz Matuszczyk. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z 6 szkół podstawowych w Słupsku. Konkurs trwał 60 minut. W tym czasie każdy uczestnik rozwiązywał zadania matematyczne, których treści zapisane zostały w języku angielskim. Po konkursie pan Sergiusz Matuszczyk różnorodnymi zabawami matematyczno–językowymi umilał uczestnikom czas oczekiwania na wyniki. Oceny zadań konkursowych dokonała komisja złożona z kilku nauczycieli różnych szkół. W konkursie zwyciężyła uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!!!"

ROZTRZYGNIĘCIE MIEJSKIEGO KONKURU PLASTYCZNEGO

„KOCHAM MATKĘ ZIEMIĘ”

           Miło nam poinformować, iż w dniu 28 kwietnia 2017 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,, Kocham Matkę Ziemię’’

Oceny prac dokonała komisja w składzie: Iwona Madeja, Maria Popielarska

W kategorii klas I przyznano:

I miejsce – Zofia Rzędkowska

II miejsce – Piotr Prądzyński

III miejsce – Karolina Kwiatkowska

W kategorii klas II przyznano:

I miejsce – Weronika Włoch

II miejsce – Agata Borusińska

III miejsce –Zofia Andrzejewska

W kategorii klas III przyznano:

I miejsce – Natalia Kamińska

II miejsce – Hanna Szarejko

III miejsce – Oliwia Nowosielska

   Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za piękne i interesujące prace. Nauczycielom dziękujemy za zachęcenie i przygotowanie młodych artystów do udziału w konkursie. Jednocześnie informujemy, że nagrody i dyplomy zostaną przekazane do szkół.

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Szkół Podstawowych
,,Matematyczne Łamigłówki"
o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Słupsku
 
Konkurs odbył się 24.03.2017.
Naszą szkołę reprezentowali: Geisler Zuzanna, Jamróz Weronika,  Wiśniewski Ludwik- uczniowie klasy 6e.
 
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 26.04.2017 o godz.10 w auli szkoły - G3. 
 
Z ogromną przyjemnością informuję, że
 
I miejsce zajął Wiśniewski Ludwik, a II miejsce  Geisler Zuzanna 
 
Serdeczne gratulacje.
                                                                                                                                       I.Skiba-Dąbrowska

 

 

               W Szkole Podstawowej nr 8 w Słupsku odbył się XV Międzyszkolny Turniej Wiedzowo – Sportowy „Słupsk – moje miasto” dla uczniów klas III słupskich szkół podstawowych. Uczestniczyło w nim 5 pięcioosobowych drużyn z: SP1, SP4, NSP7, SP8 i SSP1. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z kl. III c i kl. III e. Konkurs składał się z części wiedzowej, sportowej i plastycznej.

Skład drużyny wiedzowo-sportowej:

- Oliwia Ejsmont kl.IIIe

- Agata Rabenda kl.III e

- Weronika Rydzewska kl.IIIc

- Wiktoria Kozłowska kl.IIIc

- Oliwia Okołotowicz kl.IIIc

Skład drużyny do zadania plastycznego:

- Klaudia Dederko kl.IIIc

- Julia Kowalczyk kl.IIIc

Zadaniem dzieci było: udzielenie odpowiedzi na pytania w turnieju wiedzowo – sportowym, uzupełnienie brakujących elementów zabytków, ułożenie puzzli i podpisanie obiektów znajdujących się na ułożonym obrazku, odgadnięcie tytułów baśni na podstawie rekwizytów, uzupełnienie brakujących elementów herbu Słupska oraz namalowanie w trakcie trwania konkursu plakatu reklamującego Słupsk. Nasza drużyna wykazała się ogromną wiedzą na temat Słupska - zdobyła I MIEJSCE.

Oto wyniki:

I miejsce – SP 4

II miejsce – SSP

III miejsce – SP 8

                                                                     Gratulacje!!!!!

                                                                                                                       Anetta Stasiowska