Podczas obchodów Dni Nauki Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę dla wszystkich klas IV-VII. Uczniowie zmierzyli się w kilku różnych zabawach, m.in. układali puzzle, grali w Tabu czy zgadywali tyuły popularnych utworów muzycznych.

Opiekunowie SU

WYNIKI KONKURSU „Ja i mój KOT”


W lutym Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny pt: "Ja i mój KOT", do którego zaproszeni zostali uczniowie klas I – VII. Wpłynęło 56 prac.
Prace oceniane były przez profesjonalne Jury w składzie p. Joanna Hendrych-Muzyka, p. Agnieszka Nejman, p. Anna Świętochowska, p. Monika Miodek, p. I. Świtek które postanowiło przyznać :
w pionie klas 1-3
1 miejsce – Wiktoria Brzyk - 3d
2 miejsce – Kacper Kosiorek - 3f
2 miejsce - Iga Półtorak - 3d
3 miejsce – Aleksandra Materek - 1d
Wyróżnienia:
Wiktoria Ślufarska - 2b
Zosia Andrzejewska - 3c
Misza Szcześniak - 3d
Adam Cichański - 3e
Oliwia Bocian - 3e
Julia Bednarczyk - 3e
Maciej Krzeszczyk - 3a
Liliana Szymańska - 1a
Oliwier Tokarz - 2c
Marcel Pyter - 1b

W pionie klas 4-7
1 miejsce - Wiktoria Berbecka - 4e
1 miejsce - Julia Ozdoba - 4e
2 miejsce - Sandra Kot - 5c
3 miejsce - Ewa Hermanowska - 7e
Wyróżnienia :
Kuba Dymowski - 5d
Szymon Jasiurski - 4f
Wiktor Dziułka - 6d
Patrycja Piątak - 5c


GRATULUJEMY!!!
opiekunowie SU

W miesiącu marcu i kwietniu Samorząd Uczniowski zbierał karmę oraz potrzebne rzeczy dla zwierząt że Słupskiego schroniska.
Dziękujemy wszystkim za udział w akcji.


Samorząd Uczniowski

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich pięknych kobiet słodki poczęstunek.

Opiekunowie SU

W miesiącu październiku nasza szkoła zbierała dary dla Fundacji "Dziki Azyl" z Kobylnicy. 16.01.2018 naszą szkołę odwiedziły wolontariuszki, które chciały bardzo podziękować za pomoc, jaką otrzymały od naszych uczniów.  Uczniowie klasy  3c, 4b, 4f, 7b  mieli okazję poznać życie jednego ze zwierząt, którymi opiekują się wolontariuszki, mianowicie jeża. Wolontariuszki - jedną z nich jest uczennica naszej szkoły Wiktoria Cybula-Kadylak z klasy 7b - opowiedziały nam o zachowaniach tych niezwykłych mieszkańców lasu, o tym, że jeże żyją również w miejskiej zabudowie. Uczyły dzieci jak się zachować, gdy spotkają jeża, co jedzą i gdzie śpią w zimę. Opowiadały nam historię swoich podopiecznych, pokazywały na zdjęciach jak mieszkają jeże, jak je leczą i dokarmiają. Na koniec uczniowie zadawali pytania, na które dostali wyczerpujące odpowiedzi.

Opiekunowie SU

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Oj działo się!! WOŚP w naszej szkole przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. W środę 10 stycznia od samego rana sala 20 zmieniła się w piekarnie i ciastkarnie w jednym. Mamy i babcie zaskoczyły nas różnorodnością swoich wypieków. Można było spróbować przepysznych jabłeczników, babeczek, serników czy murzynków. Akcja trwała od godziny 8 rano, aż do późnych godzin wieczornych. Dzięki Państwa zaangażowaniu i pomocy udało nam się zebrać rekordową kwotę 1 535,08!!

Serdecznie dziękujemy!!

Opiekunowie SU

     W dniu dzisiejszym Samorząd Uczniowski starszaków chciał sprawdzić, czy ich młodsi koledzy byli grzeczni w tym roku. Przygotowali worek pełen słodyczy i wyruszyli na wycieczkę po szkole. W każdej klasie którą odwiedzili, pytali czy są w niej grzeczne dzieci. Oczywiście wszyscy odpowiadali twierdząco. Ale nie ma nic za darmo. Dzieci, aby otrzymać pyszności musiały zaśpiewać dla Mikołaja. Dzieci przecudnie zaśpiewały i z radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że będą bardzo grzeczne!

Opiekunowie SU

We wrześniu Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny, do którego zaproszeni zostali uczniowie klas I - VII. Każdy z uczestników miał zaprojektować Logo Samorządu Uczniowskiego. Wpłynęło 17 prac.

Prace oceniane były przez profesjonalne Jury w składzie p. Iwona Madeja, p. Monika Miodek, Wicedyrektor klas 4-7 p. Ewa Koźlakiewicz, które postanowiło przyznać:

1 miejsce - Tomasz Wikarjusz - 4b

2 miejsce - Mikołaj Bąk - 4c

3 miejsce - Nikola Mytych - 4c

Wyróżnienie - Wiktoria Brzyk  - 3d

Najlepsze prace można było zobaczyć na wystawie pokonkursowej na tablicy SU na I piętrze.

Marta Andrzejewska

Anna Świętochowska

Mikołajki w szkole - Samorząd Uczniowski klas 4-7

Szósty grudnia to jakże wyczekiwana data przez wszystkie dzieci, jak również przez niejednego dorosłego. Przede wszystkim jest to dzień, w którym można sprawić radość naszym najbliższym czy przyjaciołom, a cóż piękniejszego jest niż uśmiech na twarzy bliskiej nam osoby. Czasem wystarczy symboliczny podarunek, aby okazać naszą sympatię i pamięć. Takimi symbolicznymi prezentami postanowiły obdarować uczniów opiekunki Samorządu Uczniowskiego. Dzieci mogły poczuć się jak prawdziwy św. Mikołaj i przechadzać się po szkole w masce św. Mikołaja, wziąć piękne kalendarze adwentowe pokolorować je i odliczać czas do Świąt Bożego Narodzenia. Oprócz tego każdy mógł coś dla siebie znaleźć na Kiermaszu Świątecznym.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

SZKOŁA  PEŁNA  MIKOŁAJÓW

6 grudnia to czas miłych niespodzianek, prezentów i wesołej mikołajkowej zabawy. W tym dniu uczniowie naszej szkoły,  pięknie przystrojeni,  ubarwili świątecznie korytarze szkolne. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili najmłodszych, częstując dzieciaki łakociami przygotowanymi przez samego Mikołaja. 

                                                                                                                                  Opiekunowie  SU

I  TY  MOŻESZ  ZOSTAĆ  ŚWIĘTYM  MIKOŁAJEM

Samorząd Uczniowski składa  podziękowania wszystkim zaangażowanym w zbiórkę darów dla dzieci przebywających  na Oddziale Pediatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku i Placówce Socjalizacyjnej Mój Dom - Moja Przyszłość. Pamiętając, że dobroć dawana innym zawsze do nas powraca, cieszmy się radością dzieci, które naszej pomocy, zainteresowania i ciepła najbardziej potrzebują.

W imieniu adresatów akcji pięknie dziękujemy :-)

                                                                                                                    Opiekunowie  SU

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości. W tym dniu na parterze przy sklepiku wystawione zostały Tablice Życzliwości, z których było można zerwać życzliwe słowo lub miły gest i przekazać je drugiej osobie. Tego dnia uczniowie przyozdobili swoje ubrania uśmiechniętymi buźkami.

Opiekunowie SU

Każdy wie, że witamina C to samo zdrowie!! Tym bardziej jesienią pomogliśmy uczniom zadbać o ich odporność. 15 listopada odbył się kiermasz Zdrowego Pudełeczka, w którym królowała pomarańcza. Można było spróbować przepysznych wypieków, orzeźwiających soków, czy soczystych owoców.


Opiekunowie SU

Dziękujemy drodzy rodzice i opiekunowie za tak liczny udział w akcji "Znicz"!!!


Akcja zorganizowana była przez Samorząd Uczniowski, Caritas i PCK. Dnia 06 listopada 2017 r w poniedziałkowe przedpołudnie klasa 4F pod opieką pań: Marty Andrzejewskiej i mamy Natalki Gaweł wybrała się na cmentarz posprzątać groby. W dwuosobowych lub trzyosobowych grupkach dzieci wyszukiwały bezimienne, opuszczone i zaniedbane miejsca pochówku i porządkowali je. Dzieci zachowywały się stosownie do miejsca w którym były. Myślę że akcja "Znicz" stanie się naszą klasową tradycją.


Marta Andrzejewska