26 października od godziny 18.00 do godz 9.00 rano Samorząd Uczniowski klas IV-VIII zorganizował Noc w Szkole. Wydarzenie miało charakter kulturalno-oświatowy, odbyło się w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Była to nagroda dla wzorowych i bardzo dobrych uczniów klas VIII.  Noc w Szkole realizowała cele: wychowawcze, rekreacyjne, integracyjne, edukacyjne. Uczniowie i opiekunowie spędzili wspaniale czas na grach towarzyskich, zabawach tanecznych i karaoke, oraz grając w gry zespołowe tj. siatkówka, ping-pong, koszykówka, badminton. Mecze i rozgrywki trwały do 00.30 w nocy. Dziękujemy wszystkim opiekunom - pani Katarzynie Kalinowskiej, i panu Piotrowi Świętochowskiemu. Drodzy rodzice i dzieci - była to niezapomniana i wspaniała noc również dla nas :-)

Dziękujemy!! :-)


Opiekunowie SU
Marta Andrzejewska
Anna Świętochowska