KIERMASZ ŚWIĄTECZNY – ZORGANIZOWANY PRZEZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w dniach 16/17 grudnia 2019 w Naszej Szkole odbył się Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na stoiskach znalazły się świąteczne ozdoby, przepyszne ciasta, nie zabrakło również pachnących pierniczków i babeczek. Kiermasz wzbudził duże zainteresowanie wśród rodziców, uczniów i pracowników szkoły. Zapach pierników i innych wypieków unosił się na szkolnym korytarzu  i wprowadził nas w nastrój świąteczny. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie wypieków i ich sprzedaż oraz wszystkim, którzy wsparli finansowo nasz kiermasz. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na bieżące potrzeby społeczności szkolnej.                                                    

Zachęcamy do wspierania nas w działaniach charytatywnych.                                                       

Do zobaczenia!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Edyta Grabusińska / Maria Konecka