22.02.2017 r. gościliśmy w klasie IV D Panią Agnieszkę Rogalską, przedstawiciela Banku PKO BP, która w ciekawy sposób przedstawiła nam historię pieniądza.Uczniowie poznali różne formy płatności, które od czasów najdawniejszych zmieniały się aż do współczesnych, bardzo już nowoczesnych form dokonywania transakcji płatniczych. W trakcie zajęć omówiono znaczenie pieniądza w życiu codziennym .Uczniowie dowiedzieli sie w jaki sposób można oszczędzać i jakie korzyści płyną z oszczędzania nawet drobnych kwot. Jedną z mozliwości jest założenie konta SKO . Następnie odbył się krótki konkurs wiedzy o bankowości, podczas którego dzieci zdobywały drobne nagrody.

MY OSZCZĘDZAMY W SKO I NAM SIĘ TO OPŁACA!

W czerwcu nagrodzeni zostali uczniowie którzy systematycznie, umiejętnie oszczędzali i korzystali z konta SKO.

Julia z klasy 2c,

Marta z klasy 2d,

Michał z klasy 3c,

Dominika z klasy 3c,

Igor z klasy 3c,

Ludwik z klasy 3e,

Krystian z klasy 3e,

Maxime z klasy 4b

Gratulujemy!

Koordynatorem SKO w naszej szkole jest pani Anna Babicz.