W ramach innowacji plastycznej klasa 7c wybrała się razem z p. Martą Andrzejewską i p. Anią Bartoszko do Białego Spichlerza na Warsztaty Fotograficzne. Dzieci mogły samodzielnie wywołać zdjęcie na którym znajdowały się kompozycje, które przygotowały na papierze światłoczułym. Poznały również historie światowej fotografii.
Zajęcia były bardzo inspirujące.
Marta Andrzejewska

W tym roku klasa 6f i 5f wybrały się z okazji Mikołajek do Filharmonii Sinfonia Baltica na wspaniały Mikołajkowy koncert. Zabrzmiały i te znane i nieznane kolędy oraz utwory o zimowej tematyce. Było cudownie i bardo świątecznie.

Klasa 6 F jak co roku podtrzymuje staropolską tradycję Andrzejek. Wielu uczniów się poprzebierało, były dekoracje i wróżby - kto pierwszy wyjdzie za mąż lub się ożeni? Jak będzie miała na imię pierwsza sympatia. Co czeka cię w przyszłości? Jaki zawód będziesz wykonywał? Można było równiez znaleźć wróżby np. w smacznych babeczkach. Śmiechom i zabawom nie było końca.
Marta Andrzejewska

Andrzejki to  czas wróżb oraz okazja do super zabawy. Uczniowie naszej klasy przygotowali  wróżby dla swoich koleżanek i kolegów. Podczas lekcji wychowawczej każdy miał okazję dowiedzieć się czegoś "o swojej przyszłości".

I.Skiba-Dąbrowska

6 grudnia 2019r. lekcja matematyki odbyła się w formie gier planszowych. Uczniowie w mikołajkowych czapkach przez cała lekcję super się bawili. Dodatkowo każdy otrzymał słodkie upominki.

I.Skiba-Dąbrowska

28 listopada klasy IV wraz z wychowawcami, w ramach zbliżających się andrzejek, udały się na zabawę karaoke do Domu Kultury Emka. Chętni uczniowie mogli zaprezentować swój talent wokalny. Osoby, które nie chciały występować przed publicznością, miały doskonałą okazję, aby nucić i tańczyć znane utwory. Wszyscy świetnie się bawili :)

Kamila Holak