W  ramach Innowacji Pedagogicznej ,,Sensoryczna Przygoda’’ odbyły się pierwsze zajęcia w klasie 1b, które przeprowadziła pani Edyta. Wiodącym celem zajęć była aktywizacja uczniów, wspieranie rozwoju zmysłów poprzez polisensoryczne poznawanie i doświadczanie świata oraz kształtowanie gotowości do podejmowania działań plastyczno – sensorycznych poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach grupowych. Punktem kulminacyjnym zajęć było poszukiwanie skarbów w pudle sensorycznym ,,Zgaduj – Zgadula’’ oraz  zajęcia plastyczne z tęczowym puchem przy muzyce relaksacyjnej z wizualizacją.

Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i przebiegały w bardzo miłej atmosferze wywołując radość i uśmiech na twarzy dzieci. Serdeczne podziękowania za owocną współpracę  wychowawcom  klasy J.

                                                                                           Edyta Grabusińska