Dnia 29.10.2019 r. w klasie VIIc odbyło się spotkanie z prawnikiem - panią Edytą Zubką. Lekcja, która została zorganizowana w ramach doradztwa zawodowego, dostosowane była do wieku dzieci i została przygotowana w bardzo atrakcyjnej formie. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, że ukończenie studiów prawniczych i złożenie aplikacji pozwala uprawiać wiele różnych zawodów prawniczych. Spotkanie w ciekawy sposób przybliżyło uczniom zasady pracy radcy prawnego, sędziego, prokuratora, adwokata, komornika sądowego i notariusza oraz pozwoliło na zapoznanie uczniów z wieloma zagadnieniami prawnymi. Czy warto organizować podobne spotkania? Z pewnością tak, gdyż wzbudziło ono duże zainteresowanie wśród dzieci. Dziękujemy jeszcze raz za fantastyczne spotkanie i za podzielenie się z uczniami fachową, prawniczą wiedzą!!!