1. Danuta Wyrwas – dyrektor szkoły
2. Ewa Koźlakiewicz – wicedyrektor szkoły, klasy IV – VI,
3. Sylwia Modzelewska – wicedyrektor szkoły, klasy I – III, 

Pedagog szkolny
1. Bożenna Straszewska – pedagog I-III
2. Jacek Koryczan –pedagog klasy IV-VI, wychowanie do życia w rodzinie kl.V, VI.
 
1. Anita Rapta – logopeda.
 
Biblioteka – czytelnia
1. Irena Świtek, klasy I-III
2. Łukasz Bilski – s.36, klasy IV-VI
 
Świetlica  -  sala 11
1. Marta Andrzejewska
2. Monika Miodek
3. Maria Konecka
4. Justyna Kraszewska 
Świetlica  -  sala 9
1. Lilianna Maziec
 
Nauczanie zintegrowane
l/p
imię i nazwisko
klasa
sala
1.
Maria Łuczyńska-Piwońska
Wsp. Barbara Grocholska
1 a
59
2.
Małgorzata Skibińska
Wsp. Katarzyna Sikorska-Maj
1 b
53
3.
Inez Janion
1 c
54
4.
Anna Babicz
Wsp. Lech Kwiatkowski
2 a
46
5.
Agnieszka Lindstedt
Wsp. Joanna Hendrych-Muzyka
2 b 
48
6.
Marta Pastucha
2 c 
49
7.
Zofia Szula
2 d 
57
8.
Małgorzata Małecka
2 e
47
9.
Mariola Dudek
2 f
60
10.
Anna Szczepańska 
Wsp. Anna Włoch
3 a
58
11.
Beata Ozdoba 
Wsp. Anna Świętochowska
3 b 
29
12.
Anetta Stasiowska
3 c
18
13.
Agnieszka Najman
3 d
37
14.
Elżbieta Szwugier
3 e
60
15.
Elżbieta Wild
3 f
20

Język polski
l/p
imię – nazwisko
wychowawca
Sala wych.
klasy
1.
Danuta Wyrwas
      
 
 
2.
Ewa Marglarczyk 
IV b  
30
3. 
Maria Lomber – Lemanowicz
 
 
4.
Jakub Kurek
V c
40
5.
 Agnieszka Stepnowska
VI c
42

Historia
l/p
imię – nazwisko
wychowawca
sala
klasy
1.
Kamil Domagała
         
    
2.
 Ewa Marglarczyk
 IV b
30

Język angielski
l/p
imię – nazwisko
wychowawca
sala
Klasy
1.
Agnieszka Cytlau
 
 
2
Edyta Paziewska
IV a
41
3.
Sergiusz Matuszczyk
 
 
4.
Aldona Bedka 
 
 
 
5.
Danuta Skowrońska
V b
32
 

Matematyka
l/p
imię - nazwisko
wychowawca
sala
Klasy
1.
Grażyna Krasny
 
2.
Ewa Koźlakiewicz
 
 
 
3.
Ilona Skiba - Dąbrowska
VI e
28
4.
Anna Bartoszko
IV c
31
5.
Beata Piwowarska
VI  a
17

Przyroda 
l/p
imię - nazwisko
wychowawca
sala
Klasy
1.
Beata Smoczyńska 
IV d
43
2.
Hanna Kazusek
VI d
38
 
3.
Anna Trawczyńska 
 
 
Muzyka
l/p
imię - nazwisko
wychowawca
sala
Klasy
1.
Edyta Stańczyk
 
2.
Tomasz Ozdoba 
 
 
 
 
Plastyka
l/p
imię - nazwisko
wychowawca
sala
Klasy
1.
Iwona Madeja
V d
26
2.
Margaretta Haładyn  
 
 
 
 
Technika
l/p
imię - nazwisko
wychowawca
sala
Klasy
1.
Iwona Madeja
V d
26
2.
Inez Janion 

Religia
l/p
imię - nazwisko
wychowawca
sala
Klasy
1.
s. Gabriela
-
-
 
2.
Grażyna Maciejewska 
-
-
3.
Marianna Lisowska
-
-
4.
ks. J. Kubicki
-
-
 
Zajęcia komputerowe
l/p
imię - nazwisko
wychowawca
sala
Klasy
1.
Janusz Dudziński
-
-
 
2.
Jakub Kurek
V c
40
 
3.
Tomasz Dziermański 
-
-
 

wychowanie fizyczne
l/p
imię - nazwisko
wychowawca
sala
Klasy
1.
Alicja Skałecka
-
g. korekcyjna
 
2.
Dorota Grzybowska 
-
Gimn.
 
3.
Irena Waszkinel
-
Gimn.
4.
Krzysztof Marchewka
-
Gimn.
5.
Piotr Świętochowski
-
Gimn.
6.
Adam Urbański
-
Gimn.
7.
Karolina Rolbiecka 
-
Gimn.
 
8.
Izabela Grabowska
-
SI – s.21
9.
Alicja Skałecka
Według ustaleń ze specjalistą 
- SI – s.21, 
 
 
 
 
Nuczyciele wspomagający
l/p
imię - nazwisko
wychowawca
sala
Klasy
1.
B.Grocholska
 
 
2.
L.Kwiatkowski
 
 
 
3.
J.Hendrych-Muzyka
 
 
 
4.
A.Włoch
 
 
 
5.
A.Świętochowska
 
 
 
6.
K.Sikorska- Maj
 
 
 
7.
M.Haładyn
 
 
 
8.
M.Więckiewicz
 V a
33
 
9.
G.Krasny
 
 
 
10.
K.Holak
 VI b
44
 
11.
I.Grabowska
 
 
 
12.
E.Stańczyk
 
 
 
13.
M.Hordejuk
 
 
 
14.
D.Skowrońska
 
 
 
15.
A.Bartoszko
 
 
 
16.
M.Pastucha
 
 
 
17
T.Ozdoba
 
 
 
18.
E.Koźlakiewicz
 
 
 
19.
E.Paziewska
 
 
 
20.
H.Kazusek
 
 
 
21.
B.Piwowarska
 
 
 
22.
B.Smoczyńska
 
 
 
23.
E.Szypen
 
 
 
24.
M.Popielarska
 
 
 
25.
M.Nowicka-Robak
 
 
 
26.
I.Skiba-Dąbrowska
 
 
 
27.
S.Modzelewska
 
 
 
28.
A.Lindstedt
 
 
 
29.
A.Stasiowska