PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI - PIŁKA NOŻNA

15 maja 2018 nasza reprezentacja wzięła udział w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców. Zawody zostały rozegrane na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie. Do rywalizacji stanęły cztery zespoły - mistrzowie powiatów:

- słupski grodzki - SP nr 4 Słupsk

- słupski ziemski - SP Kwakowo

- bytowski - SP nr 2 Bytów

- człuchowski - SP Przechlewo

Nasz zespół po raz kolejny stanął na wysokości zadania i dzięki doskonałej grze całego zespołu wywalczył I MIEJSCE. Trzy spotkania - trzy zwycięstwa kolejno z SP 2 Bytów 3-2, SP Kwakowo 3-1 oraz SP Przechlewo 8-0.  Ogromne Gratulacje !!!

Nasza szkołę reprezentowali: Szymon Czaja, Jakub Jaworski, Jakub Kalinowski, Mateusz Kamiński, Paweł Kamiński, Adam Kazubowski, Damian Każanowski, Antoni Klimczuk, Gracjan Krumplewski, Mateusz Maćkowiak, Wiktor Pograniczny oraz Maciej Zych.

Osobne Podziękowania dla rodziców - kibiców, którzy pomogli w organizacji wyjazdu.

Jako zwycięzcy nasz zespół zyskał prawo do startu w finale wojewódzkim,  który będzie rozegrany 25 maja w Nowym Stawie.

Życzymy Powodzenia i trzymamy kciuki !!!

Piotr Świętochowski

2 srebrne medale judoków podczas Mistrzostw Regionu Pomorskiego młodzików w judo, które odbyły się 21.04.2018 w Gdańsku.

Bardzo dobrze zaprezentowali się na tatami w Gdańsku w grupie młodzików Katarzyna Gołojuch ( 48 kg) i Wiktor Talewski ( 46 kg) zajmując w swoich kategoriach wagowych II miejsca. Kasia wygrała  2 walki natomiast Wiktor wygrał 3 walki szczególnie ostatnia była bardzo emocjonująca i wyrównana a o zwycięstwie zdecydował w ostatnich sekundach wykonany efektowny rzut na ippon.

Trener Irena Waszkinel

Bardzo owocny start Wiktora, który udał się do Greifswaldu ( Niemcy ) na Międzynarodowy Turniej Judo Hanse-Cup. W zawodach wystartowało ponad 650 zawodników z Niemiec Danii, Szwecji i Polski.

W grupie młodzików złoty medal zdobył Wiktor Talewski ( 46 kg). Był to kolejny udany start Wiktora i dobry prognostyk na przyszłość. Piąte miejsce zajęła Katarzyna Gołojuch ( 48kg ) oraz w grupie dzieci 7 miejsce zajęła Oliwia Szycko ( 57kg ).

W dniach 16 i 23 kwietnia rozegrano Międzyklasowy Turniej Ringo kl. V dziewcząt. Zespoły składały się z czterech zawodniczek. Turniej rozegrano w systemie ,, każdy z każdym" do dwóch wygranych setów w secie do 15 pkt. Rywalizacja odbyła się na dobrym poziomie. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu. Gratulujemy !!!

SŁUPSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - PIĄTKI PIŁKARSKIE

Reprezentacji naszej szkoły wzięła udział w rozgrywkach mini piłki nożnej w ramach SOM. W tegorocznej edycji wzięło udział 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W rozgrywkach grupowych wygraliśmy kolejno z SP 10 7-1, SP 5 9-0 oraz SP 1 7-0. W półfinale rozgrywek zmierzyliśmy się z SP 2 zwyciężając 9-0. W drugim półfinale zmierzyły się SP 10 i SP 3. Po niezwykle zaciętym spotkaniu to gracze z "trójki" zwyciężając 1-0 zapewnili sobie awans do finału. W finale nasz zespół potwierdził dotychczasową formę i pewnie zwyciężył z SP 3 7-0 broniąc tytułu mistrza z ubiegłego roku. W spotkaniu o trzecie miejsce SP 10 zwyciężyło SP 2 9-1. Gratulacje dla Zwycięzców i wszystkich uczestników rozgrywek. Wyniki rozgrywek finałowych i klasyfikacja końcowa:

4. SP 2 5. SP 7 6. SP 1     7. SP 6      8. SP 5

Nasza reprezentacja: Szymon Czaja, Jakub Jaworski, Jakub Kalinowski, Mateusz Kamiński, Paweł Kamiński, Adam Kazubowski, Damian Każanowski, Antoni Klimczuk, Gracjan Krumplewski, Mateusz Maćkowiak, Wiktor Pograniczny, Maciej Zych.

Jako "Mistrzowie Słupska" nasza reprezentacja 15 maja weźmie udział w półfinale wojewódzkim w Bytowie. Trzymamy kciuki i życzymy Powodzenia !!!

42 HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4

Poznaliśmy zwycięzców ostatniego rocznika w tegorocznej edycji turnieju. W rozgrywkach finałowych rocznika 2006 i młodsi zmierzyły się zespoły SP 3, SP 6, SP 4 I oraz SP 4 II. Po raz kolejny doskonale spisali się nasi reprezentanci i po doskonałej grze zajęli dwa pierwsze miejsca na podium. W bezpośrednim pojedynku o pierwsze miejsce SP 4 I pokonało SP 4 II 6-1. W walce o trzecie miejsce SP 6 pokonało po zaciętym meczu SP 3 2-1. O niezwykle wyrównanej grze może świadczyć fakt, że mistrzowie stracili punkty tylko z zespołem SP 3, który zajął ostatecznie czwarte miejsce. Poniżej tabela wyników i klasyfikacja końcowa.