MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

7 grudnia rozegrano szkolny turniej w tenisa stołowego . Do rozgrywek zgłosiło się 12 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą "każdy z każdym". Mimo wielu spotkań cały turniej przebiegł bez zakłóceń, a rywalizacja odbywała się na sześciu stołach jednocześnie. Łącznie rozegrano 66 spotkań, z czego 34 spotkania kończyły się wynikiem 2-1, łącznie rozegrano 168 setów. Poziom turnieju był bardzo wyrównany. Do ostatniej kolejki nie było jasne kto zwycięży w całym turnieju. Poniżej końcowa klasyfikacja:

• I Miejsce wywalczył FRANCISZEK CZARNIAK z klasy VI C (bilans 10-1),
  • II Miejsce dla KAROLA WILCZYŃSKIEGO z klasy VII D (bilans 9-2),
  • III Miejsce wywalczył DOMINIK POULOS z klasy VII D ( bilans 8-3)

Na Mikołajkowym "IV Miejscu" znaleźli się: Borys Zieliński, Maciej Wilczyński, Mikołaj Bąk, Paweł Wilczyński, Szymon Tyszkiewicz, Aleksander Szymenderski, Konrad Kaniowski,  Aleksander Łakomiec, Piotr Radziejewski.

Na zakończenie rozgrywek wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek, a czołowa trójka pamiątkowy Dyplom.

ŁUKASZ MUCHA, PIOTR ŚWIĘTOCHOWSKI

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - SŁUPSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

4 grudnia 2019 zostały rozegrane zawody mini piłki siatkowej chłopców w ramach SOM. Zawody rozegrano w ZSP nr 5 w Słupsku. Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły, które rywalizowały "każdy z każdym". Nasza reprezentacja spisała się znakomicie. Dzięki dobrej grze wygraliśmy trzy spotkania bez straty seta po 2-0, kolejno z SP 2, SP 6 oraz SP 8.

Tym samym zostaliśmy MISTRZAMI SŁUPSKA !!!

Końcowa klasyfikacja turnieju: 1. SP 4, 2. SP 8, 3. SP 2, 4. SP 6.

Naszą szkołę reprezentowali: Konrad Kaniowski, Mikołaj Bąk, Franciszek Czarniak, Igor Gaweł, Krzysztof Guber, Wiktor Hesse, Aleksander Łakomiec, Sebastian Piątek, Robert Tyc, Maciej Wilczyński, Dorian Zakrzewski, Mateusz Jałeczko. Nasz zespół będzie reprezentował Miasto Słupsk na Półfinałach Wojewódzkich, które będą rozegrane po nowym roku.

Ogromne Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich Zawodników !!!

Piotr Świętochowski

SZKOLNY TURNIEJ BADMINTONA

30 listopada rozegrano szkolny turniej w badmintona dla klas 5-8. Do rozgrywek zgłosiło się 12 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą "każdy z każdym". Do zwycięstwa w spotkaniu potrzebny był tylko jeden set grany do 21 punktów. Spotkania były bardzo zacięte i niejednokrotnie kończyły się grą na przewagi. Każdy z zawodników rozegrał po 11 spotkań i poza techniką niezwykle ważna tego dnia była wytrzymałość.

Najlepiej tego dnia zaprezentował się KACPER KWIDZYŃSKI z klasy VII C, który jako jedyny zwyciężył wszystkie spotkania i został zwycięzcą całego turnieju.

II Miejsce wywalczył SEBASTIAN PIĄTEK z klasy VI C, z bilansem 9 zwycięstw i 2 porażki, III Miejsce wywalczył MIKOŁAJ BĄK z klasy VI C z bilansem 8- 3.

W turnieju ponadto zagrali: Szymon Banasiak, Olaf Borkowski, Franciszek Czarniak, Kuba Dymowski, Igor Gaweł, Krzysztof Guber, Aleksander Łakomiec, Dominik Poulos, Piotr Radziejewski.

Piotr Świętochowski

SZKOLNY TURNIEJ "CZWÓREK" SIATKARSKICH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS 6-8

23 listopada rozegrano turniej szkolny w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiło się pięć zespołów, które rywalizowały ze sobą "każdy z każdym". Mimo dużej rozpiętości wiekowej /roczniki 2005-2009/ gry były bardzo wyrównane. Poniżej klasyfikacja końcowa turnieju:

• UNITED - Aleksander Lewandowski, Błażej Styczeń, Mateusz Kamiński, Mateusz Wabiszczewicz
  • FC GRZYBCIE - Franciszek Czarniak, Sebastian Piątek, Igor Gaweł, Maciej Wilczyński
  • STK PROSY - Mikołaj Bąk, Konrad Kaniowski, Karol i Paweł Wilczyńscy
  • KALAFIORKI - Aleksander Łakomiec, Oliwia Okołotowicz, Szymon Tyszkiewicz, Robert Tyc
  • JANUSZE VIP - Krzysztof Guber, Dorian Zakrzewski, Bartosz Jaśkiewicz, Wiktor Hesse

Na zakończenie rozgrywek wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek, a drużyny pamiątkowy Dyplom za udział w turnieju.

PIOTR ŚWIĘTOCHOWSKI

XVIII Słupskie Mistrzostwa Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej Memoriał im. Tadeusza Gwiżdża

16 listopada 2019 r. w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym przy ul. Niedziałkowskiego 2 w Słupsku odbył się XVIII Turniej Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej Memoriał im. Tadeusza Gwiżdża. Turniej zorganizował Słupski Oddział ZNP, którego prezesem jest pani Gabriela Bereżecka.

Na zawody zgłosiło się 6 drużyn a pracownicy oświaty spotkali się by na sportowo uczcić pamięć nauczyciela i trenera siatkówki Tadeusza Gwiżdża. Chociaż impreza miała przede wszystkim charakter integracyjny to wszystkie spotkania miały niezwykle zacięty i wyrównany przebieg. Turniej rozegrano systemem gry "każdy z każdym".  Na zakończenie imprezy wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowy puchar oraz medale.

Naszą szkołę reprezentowali: Kamila Holak, Łukasz Mucha, Anna i Piotr Świętochowscy, Paweł Rogaliński, Paweł Mizerek oraz Jacek Włodarski.

Gratulujemy wszystkim drużynom postawy i dziękujemy organizatorom za przeprowadzenie całej imprezy.

Serdeczne Podziękowania dla całej drużyny SP 4 za zaangażowanie i dobrą zabawę.

W listopadzie 2019 w naszej szkole odbyły się zawody w tenisie stołowym  dziewcząt w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych.

W roczniku 2005/2006 naszą szkołę reprezentowały: Julia Kropińska, Wiktoria Bastek i Zuzanna Szelestowska - dziewczęta zajęły 5 miejsce.

W roczniku 2007 i młodsze znakomicie zaprezentowały się nasze uczennice z klasy 6 e - Agata Rabenda, Oliwia Ejsmont i Julia Ozdoba, które zajęły 3 miejsce.

Dziewczęta bardzo poważnie podeszły do zawodów wygrały dwa mecze oraz dwa nieznacznie przegrały w dogrywkach ale i tak mogły cieszyć się z okazałych medali , które otrzymały na zakończenie zawodów.

Opiekun Irena Waszkinel