30 marca 2019 r. zawodniczka TS Judo Gryf Słupsk i uczennica SP 4 Słupsk z klasy 6b Oliwia Szycko wzięła udział w Międzynarodowym Turniej  Irish Open judo, który odbył się w Dublinie (Irlandia). Młoda judoczka ze Słupska skorzystała z okazji, by skonfrontować się z najlepszymi zawodniczkami z Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. Oliwia to bardzo zdolna i ambitna zawodniczka. Walczyła bez respektu, z ogromną determinacją i ostatecznie została sklasyfikowana na 3 miejscu w kategorii do 63 kg.

W sobotę (30.03.2019r) w Jezierzycach odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski w judo.Najlepiej z reprezentantów Słupska zaprezentowała się Katarzyna Gołojuch ( 52 kg),która wywalczyła srebrny medal a brązowy krążek zdobył w kategorii do 60 kg Wiktor Talewski. Tym samym dwójka naszych uczniów z Gimnazjum nr 4 i zawodników TS Judo Gryf Słupsk wywalczyła kwalifikacje na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży ( Mistrzostwa Polski  juniorów młodszych),która odbędzie się 25-27.04.2019r w Kielcach.
Przed  judokami miesiąc intensywnych przygotowań do OOM.

W dniach 27 i 28 marca 2019 zostały rozegrane zawody minipiłki koszykowej chłopców z rocznika 2006 i młodsi. Zawody zostały rozegrane w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Słupsku. W zawodach wzięło udział siedem zespołów. Od początku rozgrywek poza zasięgiem pozostałych zespołów były SP 8 i SP 10, które zdecydowanie wygrywały swoje spotkania. Oba zespoły spotkały się w wielkim finale, w którym zwyciężyła "ósemka" 36-22. Nasza reprezentacja dzielnie walczyła i po dwóch zwycięstwach z SP 1 19-8 oraz SP 9 44-4 walczyła o brązowy medal z SP 3. Po niezwykle wyrównanym spotkaniu to gracze z "trójki" zwyciężyli 16-10. Nasz zespół zajął ostatecznie IV Miejsce. Graliśmy w składzie: Filip Wiśniewski, Franciszek Czarniak, Tomasz Krassowski, Maciej Wilczyński, Olivier Grad, Bartosz Adamiec, Mateusz Jałeczko, Aleksander Lewandowski, Mateusz Wabiszczewicz, Karol Wilczyński, Jonatan Rowiński, Błażej Styczeń. Trener : Piotr Świętochowski.

Gratulacje dla Wszystkich uczestników zawodów !!!

W dniach 22-24.03.2019r w Greifswald ( Niemcy) odbył się Międzynarodowy Turniej Judo Hanse Cup. W zawodach startowało 800 zawodników z Niemiec, Szwecji, Danii i Polski. Turniej ten należy do jednego z najsilniejszych w północnych Niemczech.

Bardzo dobrze zaprezentowali się na tatami w Niemczech w grupie juniorów młodszych zawodnicy TS Judo Gryf Słupsk i uczniowie naszej szkoły Gimnazjum nr 4 w Słupsku - Katarzyna Gołojuch ( 52 kg) i Wiktor Talewski ( 60 kg) zajmując w swoich kategoriach wagowych brązowe medale.

Był to kolejny udany start zawodników i dobry prognostyk na przyszłość.

W Dniu 16.03.2019 r odbyły się Mistrzostwa Słupska w Dwa Ognie o Puchar Przedsiębiorców. Zawody odbyły się w hali byłego Gimnazjum nr 4 przy ul. Banacha. Po niezwykłych emocjach nasza szkoła zajęła II miejsce serdecznie gratulujemy. Skład drużyny: Bednarczyk Julia ,Chinczewska Maria ,Dziuba Hanna ,Łakomiec Julia ,Majewski Alan ,Gruchała Paweł ,Cybulski Stanisław , Wojciech Rosiak, Gruchała Michał serdecznie gratulujemy.

IMG 20190319 WA0004IMG 20190319 WA0008

W dniu 21.03.2029r w Hali Lekkoatletycznej przy stadionie 650 - lecia odbył się Mityng lekkoatletyczny. Naszą szkołę reprezentowała 12 osobowa ekipa dziewcząt i chłopców z rocznika 2007 – 2008 , którzy rywalizowali w biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłką lekarską.

Reprezentanci naszej szkoły wzajemnie się dopingując doskonale radzili sobie we wszystkich konkurencjach spisali się znakomicie zdobywając ogółem 10 medali :

Rocznik 2008:

• 1 miejsce Oliwia Podlecka – rzut piłką lekarską (7m 70cm )
  • 2 miejsce Oliwia Bocian – bieg na 60m ( 10,17 )
  • 2 miejsce Krzysztof Guber – rzut piłka lekarską ( 8m 30cm )
  • 3 miejsce Dorian Zakrzewski – skok w dal ( 3,85 m )
  • 3 miejsce Tomasz Krassowski – bieg na 60m ( 9,21 )

Rocznik 2007:

• 1 miejsce Agata Rabenda – skok w dal ( 3,55 m)
  • 2 miejsce Julia Ozdoba – rzut piłka lekarską ( 9 m )
  • 3 miejsce Aleksandra Skapowicz – bieg na 60 m ( 9,58 )
  • 3 miejsce Franciszek Czarniak – rzut piłką lekarską ( 9m 30cm )
  • 3 miejsce Jakub Niemczyk – bieg na 60 m ( 9,15 )

Najlepsi w poszczególnych konkurencjach otrzymali pamiątkowe medale. Ponadto naszą szkołę reprezentowali jeszcze w skoku w dal Julia Bednarczyk i Mikołaj Bąk tym razem bez medalu ale również z dobrymi wynikami.

Opiekun pani Irena Waszkinel