TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ JUNIOR CUP 2020

7 marca reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju piłki nożnej. Zawody rozegrano na hali sportowej I LO w Słupsku. W zawodach wzięło udział sześć drużyn, pięć klubowych i jedna szkolna SP 4 złożona z zawodników z rocznika 2007 i młodsi. Grając ze zmiennym szczęściem nasz zespół wywalczył IV Miejsce. Całe podium dla KS GRYF Słupsk. Wśród wyróżnionych znaleźli się nasi zawodnicy: Sebastian Piątek /strzelec 6 goli/ oraz Franciszek Czarniak, który został Najlepszym Bramkarzem Turnieju. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Konrad Kaniowski, Krzysztof Guber, Dorian Zakrzewski i Mateusz Jałeczko.

SŁUPSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY ROCZNIK 2007 i MŁODSI

W dniach 21 i 24 lutego 2020 rozegrano zawody piłki ręcznej chłopców. W grupie nasza reprezentacja pokonała osłabiony tego dnia zespół SP 8 20-4. W półfinale zmierzyliśmy się z SP 3. To było bardzo wyrównane spotkania. Dopiero w ostatnich sekundach meczu bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Filip Wiśniewski i ostatecznie wygraliśmy 8-7. W finale zmierzyliśmy się z SP 10 i po niezwykle emocjonującym spotkaniu i walce do ostatnich sekund przegraliśmy 7-9 zajmując tym samym II Miejsce. Trzecie miejsce dla SP 3.

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Jałeczko, Tomasz Krassowski, Franciszek Czarniak, Sebastian Piątek, Dominik Łyszyk, Filip Wiśniewski, Konrad Kaniowski, Dorian Zakrzewski, Igor Gaweł, Mikołaj Bąk, Maciej Wilczyński.

Podziękowania dla Wszystkich Zawodników za zaangażowanie !!!

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI - PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

W dniu 19 lutego 2020 nasza reprezentacja jako Mistrz Słupska walczyła o awans do finału wojewódzkiego w piłce siatkowej chłopców z rocznika 2007 i młodsi. Półfinał rozegrano w Bytowie. Najlepszą drużyną tego dnia okazał się zespół SP 2 Bytów, który w decydującym spotkaniu pokonał SP Koczała 2-1. Nasz zespół w walce o medale wygrał spotkanie z SP Włynkówko i ostatecznie zajął III Miejsce.        Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Jaśkiewicz, Filip Wiśniewski, Krzysztof Guber, Tomasz Krasowski, Mikołaj Bąk, Wiktor Hesse, Dominik Łyszyk, Franciszek Czarniak, Dorian Zakrzewski, Mateusz Jałeczko.

Gratulacje dla zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich zawodników.

Piotr Świętochowski

8 lutego nasza szkoła rozpoczęła zmagania w grupie A  II Słupskiej Ligi Unihokeja. Z niezłym wynikiem ulegając tylko faworytom całych rozgrywek tj. SP 1. Ostatecznie Zajmując II miejsce w pierwszej kolejce zmagań. Kolejna runda już za miesiąc.

Inauguracja ligi przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Kameralna sala przyjęła około 60 zawodników i zawodniczek z 4 szkół. Na oficjalnym otwarciu  został wręczony sprzęt do unihokeja w postaci: bluz, kasków, ochraniaczy na kolana oraz kamizelek bramkarskich - każda szkoła  otrzymała również pakiet piłeczek do unihokeja. Na drużyny w szatniach czekały inne niespodzianki: owoce, batony, woda i napoje. Naszą Szkołę reprezentowali: Antek Nosewicz, Jakub Połuboczko, Bartosz Jaśkiewicz, Grzegorz Piotrowski, Kacper Szumko, Wiktor Hesse, Szymon Banasiak, Mateusz i Paweł Kamiński, Wiktor Dziułko, Błażej Styczeń.

Komplet wyników: SP1 - NSP7 11:0, SP4 - SP WŁYNKÓWKO 1:0, SP1 - SP WŁYNKÓWKO 3:0, NSP 7 - SP 4 0:7, SP1 - SP4 4 :3,

NSP7 - SP WŁYNKÓWKO 1:12.

Trenerem naszych zawodników jest Łukasz Mucha.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

7 grudnia rozegrano szkolny turniej w tenisa stołowego . Do rozgrywek zgłosiło się 12 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą "każdy z każdym". Mimo wielu spotkań cały turniej przebiegł bez zakłóceń, a rywalizacja odbywała się na sześciu stołach jednocześnie. Łącznie rozegrano 66 spotkań, z czego 34 spotkania kończyły się wynikiem 2-1, łącznie rozegrano 168 setów. Poziom turnieju był bardzo wyrównany. Do ostatniej kolejki nie było jasne kto zwycięży w całym turnieju. Poniżej końcowa klasyfikacja:

• I Miejsce wywalczył FRANCISZEK CZARNIAK z klasy VI C (bilans 10-1),
  • II Miejsce dla KAROLA WILCZYŃSKIEGO z klasy VII D (bilans 9-2),
  • III Miejsce wywalczył DOMINIK POULOS z klasy VII D ( bilans 8-3)

Na Mikołajkowym "IV Miejscu" znaleźli się: Borys Zieliński, Maciej Wilczyński, Mikołaj Bąk, Paweł Wilczyński, Szymon Tyszkiewicz, Aleksander Szymenderski, Konrad Kaniowski,  Aleksander Łakomiec, Piotr Radziejewski.

Na zakończenie rozgrywek wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek, a czołowa trójka pamiątkowy Dyplom.

Podziękowania dla Wszystkich Uczestników Zawodów !!!

ŁUKASZ MUCHA, PIOTR ŚWIĘTOCHOWSKI

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - SŁUPSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

4 grudnia 2019 zostały rozegrane zawody mini piłki siatkowej chłopców w ramach SOM. Zawody rozegrano w ZSP nr 5 w Słupsku. Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły, które rywalizowały "każdy z każdym". Nasza reprezentacja spisała się znakomicie. Dzięki dobrej grze wygraliśmy trzy spotkania bez straty seta po 2-0, kolejno z SP 2, SP 6 oraz SP 8.

Tym samym zostaliśmy MISTRZAMI SŁUPSKA !!!

Końcowa klasyfikacja turnieju: 1. SP 4, 2. SP 8, 3. SP 2, 4. SP 6.

Naszą szkołę reprezentowali: Konrad Kaniowski, Mikołaj Bąk, Franciszek Czarniak, Igor Gaweł, Krzysztof Guber, Wiktor Hesse, Aleksander Łakomiec, Sebastian Piątek, Robert Tyc, Maciej Wilczyński, Dorian Zakrzewski, Mateusz Jałeczko. Nasz zespół będzie reprezentował Miasto Słupsk na Półfinałach Wojewódzkich, które będą rozegrane po nowym roku.

Ogromne Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich Zawodników !!!