DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

          27 września 2017 roku w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku odbyły się drużynowe biegi przełajowe. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Przy ustalaniu końcowej klasyfikacji pod uwagę brane były wyniki wszystkich zawodników.

Naszą szkołę reprezentowali:

  • dziewczęta / r. 2007 i młodsze /Busakowska Anna, Dederko Klaudia, Dobrosielska Zuzanna, Graff Maja, Jursza Agata, Kowalczyk Julia, Kozłowska Wiktoria, Rydzewska Weronika, Okołotowicz Oliwia
  • dziewczęta /r. 2005 -2006/Góralska Julia, Gąbarczyk Amelia, Krzemińska Julia, Bobrowska Emilia, Winiarska Hania, Staniaszek Oliwia, Janus Agata, Tyc Weronika, Suchańska Karolina.     Dziewczęta zajęły ostatecznie IX Miejsce.
  • chłopcy / r. 2007 i młodsi / - wywalczyli II miejsce w punktacji rocznika

 Jakub Niemczyk - II Miejsce, Tomasz Krassowski (10), Franciszek Czarniak (12), Mikołaj Bąk (34), Kacper Zbrzeźniak (45), Krzysztof Guber (46), Bartosz Jaśkiewicz (54), Jamróz Maciej (61), Oskar Pudło (81), Eryk Wagner (86), Bryan Dominiuk - startowało 101 zawodników  .

  • chłopcy / r. 2005 - 2006 / - wywalczyli I miejsce w punktacji rocznika

Antoni Klimczuk - III Miejsce, Maciej Zych (6), Damian Każanowski (7), Wiktor Dziułka (12), Oliwier Kołodziejski (15), Paweł Kamiński (24), Jakub Jaworski (25), Jonatan Rowiński (37), Wiktor Pograniczny (41), Błażej Styczeń (61), Filip Zelga (89), Adam Kazubowski (90) - startowało 137 zawodników

Wpływ na końcowy sukces miała znakomita postawa wszystkich zawodników, którzy w łącznej klasyfikacji wywalczyli I MIEJSCE.

Gratulacje i Podziękowania dla Wszystkich Reprezentantów!!!