W dniu 26.09.2018 r. w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku odbyły się zawody dziewcząt i chłopców w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta - rocznik 2006-2007 - Julia Rosiak, Vanesa Markuszonok, Emilia Wróblewska, Maja Werra, Kinga Kruk, Julia Ozdoba, Agata Rabenda, Oliwia Ejsmont, Ola Skapowicz, Michalina Jedlińska, Weronika Frelik, Oliwia Szycko, Klaudia Dederko, Wiktoria Kozłowska Weronika Rydzewska, Julia Kowalczyk  - zajęły VI Miejsce - opiekun Dorota Grzybowska

Dziewczęta rocznik 2008 i młodsi - Łasica Weronika, Żywar Aleksandra, Manikowska Maja, Bocian Oliwia, Bednarczyk Julia, Chinczewska Maria - zajęły IX Miejsce - opiekun pani Izabela Grabowska

Chłopcy - rocznik 2006 i 2007 - Kuba Dymowski (IV Miejsce), Karol Zych, Jakub Niemczyk, Aleksander Lewandowski, Franciszek Czarniak, Olaf Łapa, Mateusz Wabiszczewicz, Błażej Styczeń, Bruno Nowicki - II Miejsce - opiekun pan Krzysztof Marchewka

Chłopcy - rocznik 2008 i młodsi - Tomasz Krassowski ( II Miejsce), Filip Wiśniewski, Krzysztof Guber, Adam Burda, Bartosz Jaśkiewicz, Dorian Zakrzewski, Maciej Cybulski, Konrad Kaniowski - I Miejsce - opiekun pan Krzysztof Marchewka

Chłopcy w łącznej klasyfikacji roczników 2006 i młodsi zajęli I MIEJSCE.

Chłopcy - rocznik 2005 i młodsi - Kamiński Mateusz, Kamiński Paweł, Połom Michał, Dziułka Wiktor, Zelga Filip, Kołodziejczyk Oliwier - zajęli VII Miejsce - opiekun pan Marek Zawadzki.

                   PODZIĘKOWANIA I GRATUALCJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW !!!