9 października 2018 w Lasku Północnym rozegrano sztafetowe biegi przełajowe w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży.  Zawodnicy rywalizowali na dystansie 10 x 900m.

Naszą szkołę reprezentowali:

Chłopcy - rocznik 2006 i młodsi: Olaf Łapa, Błażej Styczeń, Krzysztof Guber, Jakub Niemczyk, Jonatan Rowiński, Michał Dzikoń, Mateusz Wabiszczewicz, Filip Wiśniewski, Aleksander Lewandowski, Kuba Dymowski, Adam Burda, Mateusz Jałeczko oraz Maciej Cybulski - opiekun pan Piotr Świętochowski.

Wspaniała postawa całego zespołu i walka do ostatniej zmiany zaowocowała wywalczeniem II MIEJSCA.

Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze - Ejsmont Oliwia, Frelik Weronika, Jedlińska Michalina, Mytych Nikola, Okołotowicz Oliwia, Wiktoria Kozłowska, Ozdoba Julia, Rabenda Agata, Rydzewska Weronika, Skapowicz Aleksandra, Słomińska Hanna, Szycko Oliwia - dziewczęta zajęły IX Miejsce - opiekun pani Alicja Skałecka.            

                         Ogromne Podziękowania i Gratulacje dla Wszystkich Reprezentantów !!!