TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU U-12

            23 października 2018 nasza reprezentacja U-12 - chłopcy z rocznika 2007/2008 wzięła udział w finale powiatowym  Turnieju " Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Naszą szkołę reprezentowali: Filip Wiśniewski, Olaf Borkowski, Franciszek Czarniak, Krzysztof Guber, Wiktor Hesse, Bartosz Jaśkiewicz, Tomasz Krassowski, Aleksander Łakomiec, Sebastian Piątek, Dorian Zakrzewski, Kacper Zbrzeźniak oraz Mateusz Jałeczko.

Rozgrywki miały być rozegrane na stadionie przy ul. Zielonej - jednak z uwagi na panujące tego dnia trudne warunki atmosferyczne i w trosce o bezpieczeństwo uczestników turniej rozegrano pod dachem sali gimnastycznej przy ul. Banacha za co osobne Podziękowania dla trenerów i nauczycieli za pomoc w organizacji rozgrywek. Do rywalizacji zgłosiły się cztery zespoły SP 1, SP 3, SP 4 oraz SP 10. Nasza reprezentacja spisała się tego dnia znakomicie i wygrała po wielkich emocjach wszystkie swoje spotkania. Pokonaliśmy kolejno SP 3 1-0, SP 10 2-1 oraz SP 1 1-0. "Królem Strzelców" naszej drużyny został Mateusz Jałeczko, który zdobył wszystkie bramki dla naszego zespołu - w tym w ostatniej sekundzie w meczu z SP 1 po pięknym strzale z rzutu wolnego. Komplet zwycięstw to I MIEJSCE w turnieju oraz możliwość udziału w finale wojewódzkim na wiosnę 2019 roku. Klasyfikacja końcowa: 1. SP 4, 2. SP 3, 3. SP 10, 4. SP 1.

Budowanie zespołu zaczyna się od wzajemnego zaufania - a wszyscy zawodnicy wykonali swoje zadania wzorowo !!! Ogromne Gratulacje dla Całej Drużyny !!!!

Piotr Świętochowski