W dniu 30 października 2018r r. został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego w ramach SOM. Miejscem rozgrywek była hala naszej Szkoły Podstawowej nr 4  w Słupsku przy ul. Banacha. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało o kolejności rozgrywek. W zawodach udział wzięło udział 7 szkół podstawowych (u dziewcząt) oraz 8 zespół w rywalizacji chłopców.

Turniej przebiegał w sportowej atmosferze. Zawodnicy rozgrywali gry pojedyncze oraz debla. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie, niekiedy gry były tak zacięte, że o zwycięstwie decydowały małe punkty.

Reprezentantki naszej szkoły grały w składzie: Agata Rabenda z klasy V e, Zuzanna Szelestowska z klasy VII a i Wiktoria Bastek z klasy VII a. Dziewczęta wywalczyły VI miejsce. Opiekun: pani Irena Waszkinel

Wśród chłopców - grając w składzie: Błażej Styczeń - VII D, Aleksander Lewandowski oraz Dominik Poulos (obaj VI D) zajęliśmy IV Miejsce. Opiekun: pan Krzysztof Marchewka.