43 HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 W SŁUPSKU

           26 stycznia rozegrano finały rocznika 2007 i młodsi. O zwycięstwo walczyły cztery zespoły tj. SP 2, SP 3, SP 4 oraz SP Jezierzyce. Do rozgrywek SP 3 przystąpiło tylko w czterema zawodnikami - pozostałe drużyny z duchem "fair play" w bezpośredniej konfrontacji również grały w pomniejszonych składach. To właśnie gracze z "trójki" rozpoczęli znakomicie od zwycięstwa nad SP 2 aż 7-0. Sześć bramek w tym spotkaniu zdobył Maciej Głaszcz, który ostatecznie został Królem Strzelców (łącznie 7 bramek). Najlepszym bramkarzem został Antoni Kula - również SP 3, który wielokrotnie ratował swój zespół od utraty bramki.

           I MIEJSCE wywalczył niepokonany tego dnia zespół SP 4, wygrywając kolejno z SP Jezierzyce 2-0, SP 3 4-1 oraz SP 2 6-0. Zespół z "czwórki" obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku. Drugie miejsce zajął zespół z Jezierzyc, trzecie - SP 3, natomiast czwarte - SP 2. W sześciu spotkaniach strzelono 31 goli. Wszystkie zespoły otrzymały dyplom i słodkie upominki, a najlepsi puchary i statuetki. Nagrody wręczyła pani dyrektor Danuta Wyrwas. Poniżej komplet wyników i klasyfikacja:

LP

NAZWA DRUŻYNY

1

2

3

4

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

1.      

SP 4

X

2-0

4-1

6-0

9

12-1

1

2.      

SP JEZIERZYCE

0-2

X

5-1

3-2

6

8-5

2

3.      

SP 3

1-4

1-5

X

7-0

3

9-9

3

4.      

SP 2

0-6

2-3

0-7

X

0

2-16

4

SP 4 - I Miejsce - grali w składzie: Maciej Jamróz, Mikołaj Bąk, Sebastian Piątek, Franciszek Czarniak,        Robert Tyc, Mateusz Jałeczko, Aleksander Łakomiec, Dominik Poulos oraz Filip Wiśniewski.

Gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich Uczestników !!!

Piotr Świętochowski