2 lutego 2019 w hali sportowej przy ul. Banacha rozegrano kolejny turniej halowej piłki nożnej w ramach LIGI SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO. Do rywalizacji stanęły zespoły składające się z zawodników urodzonych w roku 2006 i młodsi. W turnieju wzięło udział pięć zespołów, które rywalizowały systemem "każdy z każdym". Nasza reprezentacja rozpoczęła znakomicie od dwóch zwycięstw kolejno z Gryfem Słupsk II 2-0 oraz 4-2 z Luks Żelki Żelkowo. W kolejnym spotkaniu po niezwykle zaciętym meczu przegraliśmy 1-2 z Gryfem Słupsk. W ostatnim spotkaniu graliśmy z niepokonanym tego dnia zespołem SP 10. Mimo okazji z obu stron spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Ostatecznie nasza drużyna wywalczyła III Miejsce.

Klasyfikacja końcowa: 1. SP 10, 2. Gryf Słupsk, 3. SP 4, 4. Gryf Słupsk II, 5. Luks Żelki Żelkowo. Indywidualnie wyróżnieni zostali między innymi zawodnicy SP 4: Bruno Nowicki, Bartosz Adamiec oraz Błażej Styczeń. Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Kuba Dymowski. Ponadto w naszej drużynie grali Jonatan Rowiński oraz Franciszek Czarniak.

Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Zawodników !!!

Piotr Świętochowski