6 i 7 marca reprezentacja chłopców z naszej szkoły wzięła udział w zawodach minipiłki ręcznej. Do zawodów zgłosiło się sześć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W rozgrywkach grupowych zmierzyliśmy się z SP 8 oraz SP 2. Przegrana z SP 8 10-2 i wygrana z SP 2 12-5 dała nam prawo walki o medale. W półfinale zmierzyliśmy się z SP 10. Był to niezwykły mecz, w którym dominowała obrona. Do przerwy padła tylko jedna bramka. Ostatecznie SP 10 zwyciężyło z nami 4-0. Do walki o brązowy medal przeciwko SP 2 wyszliśmy mocno zmobilizowani. Zaangażowanie całego zespołu oraz doskonała postawa naszego bramkarza Kuby Dymowskiego dała nam zwycięstwo 5-3 i III miejsce w turnieju. W finałowym meczu pomiędzy SP 10 i SP 8 po niezwykłych emocjach zwyciężyła drużyna z dziesiątki 7-6.                        

 

Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Adamiec, Mikołaj Bąk, Kuba Dymowski, Igor Gaweł, Mateusz Jałeczko, Szymon Kwiatkowski, Tomasz Krassowski, Aleksander Lewandowski, Jonatan Rowiński, Mateusz Wabiszczewicz, Karol Wilczyński, Maciej Wilczyński oraz Filip Wiśniewski.

Gratulacje dla Zwycięzców i wszystkich uczestników zawodów!!!!

                                                                                                                                            Piotr Świętochowski