W dniach 27 i 28 marca 2019 zostały rozegrane zawody minipiłki koszykowej chłopców z rocznika 2006 i młodsi. Zawody zostały rozegrane w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Słupsku. W zawodach wzięło udział siedem zespołów. Od początku rozgrywek poza zasięgiem pozostałych zespołów były SP 8 i SP 10, które zdecydowanie wygrywały swoje spotkania. Oba zespoły spotkały się w wielkim finale, w którym zwyciężyła "ósemka" 36-22. Nasza reprezentacja dzielnie walczyła i po dwóch zwycięstwach z SP 1 19-8 oraz SP 9 44-4 walczyła o brązowy medal z SP 3. Po niezwykle wyrównanym spotkaniu to gracze z "trójki" zwyciężyli 16-10. Nasz zespół zajął ostatecznie IV Miejsce. Graliśmy w składzie: Filip Wiśniewski, Franciszek Czarniak, Tomasz Krassowski, Maciej Wilczyński, Olivier Grad, Bartosz Adamiec, Mateusz Jałeczko, Aleksander Lewandowski, Mateusz Wabiszczewicz, Karol Wilczyński, Jonatan Rowiński, Błażej Styczeń. Trener : Piotr Świętochowski.

                                                 Gratulacje dla Wszystkich uczestników zawodów !!!