9 i 10 maja 2019 rozegrano zawody piłki nożnej w ramach SOM. Tym razem zmagania przeniosły się na boisko Orlik przy ul. Wiatracznej. Do zawodów zgłosiło się 9 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy. W rywalizacji grupowej zmierzyliśmy się z SP 5 oraz SP 6. Oba spotkania kosztowały nas dużo sił i nerwów. Rywale się mocno postawili i prowadzili 2-0. Nasi reprezentanci zaczęli odrabiać straty i wygrali z SP 5 4-2, a z SP 6 w końcówce meczu zwyciężyli 4-3. Do wielkiego finału awansowały również zespoły SP 3 oraz SP 10. W finale po wyrównanej walce przegraliśmy z SP 10 i SP 3 po 2-0.  Zwycięzcą tegorocznych rozgrywek został zespół SP 3, który w meczu z SP 10 również zwyciężył 2-0.  Nasza reprezentacja ostatecznie zajęła III Miejsce.                              

                                 Gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich uczestników zawodów!!!

Naszą szkołę reprezentowali: Jonatan Rowiński, Mateusz Jałeczko, Bartosz Adamiec, Sebastian Piątek, Aleksander Lewandowski, Błażej Styczeń, Tomasz Krassowski, Franciszek Czarniak, Filip Wiśniewski oraz Bruno Nowicki.

                                                                                                                                      Piotr Świętochowski