30 maja 2019 zawodnicy z klas IV rywalizowali w turnieju piłki nożnej o Puchar Fair Play im. Kubusia Puchatka. Do zawodów zgłosiły się 4 kompletne zespoły, jedynie klasa IV B miała problem z zebraniem składu. Jednak zgodnie z duchem gry zespół ten mógł dobierać zawodników na kolejne spotkania, aby móc zagrać w turnieju. W niezwykle zaciętej rywalizacji po doskonałej grze zwyciężyła klasa IV F, na drugim miejscu IV D, dalej IV E, IV C oraz IV B.

Mistrzowie zagrali w składzie: Bartosz Bembenek,Oscar Nowosielski,Kacper Kosiorek, Mieszko Konwerski, Szymon Piekarec, Jakub Bielaszewski.

                                         Podziękowania za udział dla Wszystkich Uczestników !!!

                                                                                                                                 Piotr Świętochowski