31 maja 2019 chłopcy z rocznika 2007 i młodsi wzięli udział w turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Kobylnica. Zawody rozegrano na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy. W turnieju wzięło udział pięć zespołów. Nasza reprezentacja spisała się doskonale i zwyciężyła wszystkie spotkania zdobywając I MIEJSCE w turnieju. Warto podkreślić, że nasza reprezentacja obroniła tytuł z zeszłego roku. Zwyciężyliśmy kolejno z SP Kobylnica II 5-0, SP Kobylnica I 4-0, SP Włynkówko 1-0 oraz SP 1 2-0. Najlepszym Graczem turnieju został Mateusz Jałeczko /SP 4 /. W całym turnieju doskonale bronił Franciszek Czarniak, który w decydującym momencie meczu z SP 1 wybronił rzut karny. Na ogromne słowa uznania zasługuje cały zespół, który  doskonale współpracował zarówno w ataku jak i obronie. Klasyfikacja końcowa: SP 4, SP 1, SP Włynkówko, SP Redzikowo I, SP Redzikowo II.

                 Ogromne Podziękowania dla Wszystkich Zawodników za Walkę i Sportową Postawę !!!

Naszą szkołę reprezentowali: Sebastian Piątek, Franciszek Czarniak, Dorian Zakrzewski, Krzysztof Guber, Filip Wiśniewski, Bartosz Jaśkiewicz oraz Mateusz Jałeczko.