W dniu 04.10.2019 r. w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku odbyły się zawody dziewcząt i chłopców w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali:

  • Dziewczęta - rocznik 2005/2006: Szycko Oliwia (22 m-ce), Frelik Weronika, Rezler Oliwia, Urbaniak Karolina, Bobrowska Emilia, Kropińska Julia, Janus Agata, Staniaszek Oliwia, Suchańska Karolina - łącznie VII Miejsce.
  • Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze: Skapowicz Aleksandra (8 m-ce), Bednarczyk Julia, Bocian Oliwia, Łakomiec Julia, Okołotowicz Oliwia, Berbecka Wiktoria, Ejsmont Oliwia, Kila Inez,  Ozdoba Julia, Rabenda Agata, Buksakowska Anna, Olszewska Kinga - VIII Miejsce.
  • Chłopcy - rocznik 2007 i młodsi: Filip Wiśniewski (7 m-ce), Kacper Zbrzeźniak, Jakub Niemczyk, Czarniak Franciszek, Krzysztof Guber, Dorian Zakrzewski, Bartosz Jaśkiewicz, Jakub Krysztofiak, Mikołaj Bąk, Oskar Pudło, Olaf Borkowski, Maciej Jamróz, Adam Burda - zajęli VII Miejsce.
  • Chłopcy - rocznik 2005/2006: - Wiktor Dziułka (4 m-ce), Kamiński Paweł, Kołodziejski Oliwier, Kamiński Mateusz, Błażej Styczeń, Aleksander Lewandowski, Mateusz Wabiszczewicz, Zelga Filip, Karol Wilczyński, Jonatan Rowiński, Szymon Pellowski, Krystian Kot - V Miejsce.

PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW !!!